Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka, znam swój organizm, po alko takich rzeczy nie mam :kox:

Opublikowano

Miszka, znam swój organizm, po alko takich rzeczy nie mam :kox:

ok zobaczymy :wink:

spam Zatorowy się zaczyna :kox:

a po Zatorze dwa dni ciszy i temat do zamknięcia - nikt nie chce nic komentować :grin:

dobra idę poćwiczyć przed Zatorem bo niecały miesiąc pozostał :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak Poziek robi przelew to trzeba się spodziewać takich tytułów płatności:

"ZA ORGIĘ SADOMASO Z POKAZAMI KORKÓW­ ANALNYCH TYPU ZATKAŁO KAKAŁO.­ ­"

Opublikowano

Coś tania ta orgia, ino 120 zeta :naughty:

Opublikowano

Ktoś już kiedyś coś podobnego wpisał w tytuł przelewu i były fochy ... Chyba pucek się wtedy pbraził.. Bo wyszło że jest tani ...haha

Opublikowano

Wydaje mi się, że w tym roku będzie gruboooo :decayed:

Opublikowano

Będzie kulturalnie jak co roku ... Fajnie będzie.

Opublikowano

W takim razie poproszę o domek z kulturalnymi ludźmi bo ostatnio źle zniosłem "spanie " w oparach :grin::grin::grin::grin:

To już nas dwóch ... Kogoś nam dokoptuje i będzie miód ...[emoji12] byle nie kędziora... Bo z jego spartanami nie mam zamiaru spać... Haha

jak bym mial byc z toba w domku to wole spac na boisku hehehehe

Opublikowano

I tak będziesz spał poza domkiem haha

Opublikowano

...no Stasiu ja też się boję tegorocznego Zatoru... :facepalm:

:decayed::grin:

Opublikowano

Będzie gruuuubo :P

Opublikowano

Tylko żeby nie było tak że pójdziesz spac razem z Żanią o 22 bo cos ostatnio bardzo zakochany jesteś :D

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Easy.... zaś niy rób zy mnie takiego pantofla :wub:

Kurcze, bardzo prawdopodobnym jest że ona sama skończy o 20.00 prace w ten piątek więc może być tak, że dojedziemy sami na Zator.:rolleyes:

... i sądząc po ubiegłorocznym Zatorze, z Tobą Pajda przywitamy się dopiero w sobote :P

Edytowane przez Majkel

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

lepiej daj jej się coś napić w aucie żeby trzeżwa nie wysiadła z auta bo przywitania może nie zrozumieć :grin:

Opublikowano

I tak będziesz spał poza domkiem haha

Skądś to znam, jednak osobiście nie polecam, komary hardkorowo atakują :angry:

Opublikowano

:decayed:

lepiej daj jej się coś napić w aucie żeby trzeżwa nie wysiadła z auta bo przywitania może nie zrozumieć :grin:

:D :D :D

Spoko... mam 4 tygodnie żeby przygotować ją psychicznie na ten szok który może tam zastać :P

Edytowane przez Majkel

Opublikowano

Z drugiej strony jak się zrazi to przynajmniej będziesz miał spokój i za rok już pojedziesz bez balastu niepotrzebnego ....[emoji12]

Opublikowano

:decayed:

lepiej daj jej się coś napić w aucie żeby trzeżwa nie wysiadła z auta bo przywitania może nie zrozumieć :grin:

:D :D :D

Spoko... mam 4 tygodnie żeby przygotować ją psychicznie na ten szok który może tam zastać :P

Maniek juz ja wczoraj trochę psychicznie nastawiles ?

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.