Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A przyjmie mnie ktoś do domku jak żona wyrzuci z auta jak mnie zobaczy i każe dmuchać w alkomat ?

masz trochę czasu na to by ją przygotować ;)

Opublikowano

A przyjmie mnie ktoś do domku jak żona wyrzuci z auta jak mnie zobaczy i każe dmuchać w alkomat ?

masz trochę czasu na to by ją przygotować ;)

Nic się nie przejmuj, twoje alkoholowe zwłoki wpakujemy do bagaznika [emoji6]
Opublikowano

A przyjmie mnie ktoś do domku jak żona wyrzuci z auta jak mnie zobaczy i każe dmuchać w alkomat ?

masz trochę czasu na to by ją przygotować ;)

Nic się nie przejmuj, twoje alkoholowe zwłoki wpakujemy do bagaznika [emoji6]

Ok. Ale do bagażnika AUDI ? Czy maluchami przyjedziecie bo Audiczek szkoda .... :grin:

Opublikowano

A przyjmie mnie ktoś do domku jak żona wyrzuci z auta jak mnie zobaczy i każe dmuchać w alkomat ?

masz trochę czasu na to by ją przygotować ;)

Nic się nie przejmuj, twoje alkoholowe zwłoki wpakujemy do bagaznika [emoji6]

Ok. Ale do bagażnika AUDI ? Czy maluchami przyjedziecie bo Audiczek szkoda .... :grin:
To zależy jakim autem po ciebie przyjechać [emoji6]
Opublikowano

Miron ja dziś przelew puściłem :whistling:

Opublikowano

To zależy jakim autem po ciebie przyjechać

A to ok ... zadzwonię po was ... tajne hasło: "ratunku baba mnie bije" :kox:

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta....;))

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta....;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta.... ;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...

I co najgorsza... nie pamiętają nie przez alkohol... :grin:

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta....;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...
Dajcie Jej spokoj...I tak juz mało co śpi bo martwi czy Miron nie ucierpiał w zamieszkach w Knurowie...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta....;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...

Ogłusza je łopatką od grila...

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta.... ;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...

I co najgorsza... nie pamiętają nie przez alkohol... :grin:

Nie jedna już chciała otworzyć oczy w domku mirona bo jest bratem mega gościa i nic tego nie zmieni...

P.s. co do zamieszek to Gotham City pod kontrolą...[emoji12]

Opublikowano

MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta.... ;))

i tak się dziwie Mironowi, że skoro i tak już wie, że Zuzia zostaje napisał " jeszcze nie wiadomo" :decayed:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Płatność całości za ZATOR do 15.05.2015


MIRON !!!!! Zuzia powiedziała ze Cie dojedzie za pierwszego posta.... ;))

One zawsze tak mówią a potem lądują w Mirona domku ... I nic nie pamiętają ...
Dajcie Jej spokoj...I tak juz mało co śpi bo martwi czy Miron nie ucierpiał w zamieszkach w Knurowie...

Pierwsza kobieta co sie o mnie martwi - wszystkie inne się martwią o białego :grin:

Opublikowano

Miron, jak robimy z wusztami i kaszankami ?

Jak ostatnio? to może nie będę Ci przelewał hajsu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Miron, jak robimy z wusztami i kaszankami ?

Jak ostatnio? to może nie będę Ci przelewał hajsu :wink:

oczywiście - odznaczam Cię jako wpłaconego

Dodatkowo zgarnij kasę jeszcze od 2 osób a jak Ci coś zostanie to się potem rozliczymy - daj mi tylko znać kto Ci dał i kogo odznaczyć jako zapłacone

Opublikowano

jakie brać ilości?

Opublikowano

jakie brać ilości?

Ja zjem dwie w piątek i dwie w sobote.. [emoji12]
Opublikowano

40 osób na liście - tyle wódy :jerk: i znów będzie :drinks::dancing::dance2::drinks::dancing::travolta::drunk::punish::friends::yeee:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.