Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wcale się nie dziwie dlaczego nie pamiętasz musiałeś jakoś rozplanować siły skoro tańcowaliśmy do 4 rano a potem to ja już też nie pamiętam

ja sie dziwie dlaczego mnie jeszcze nie wzieli do tanca z gwiazdami hehhehe moge byc albo gwiazda albo tancerzem albo to i to hehe

Opublikowano

odgrzewam kotleta, od 2 dni cisza w temacie :decayed:

Opublikowano

Zaczęli się zastanawiać nad zawartością kociołka :naughty:

......może przepis będzie urozmaicony/zmodyfikowany jeszcze :grin:

Opublikowano

Szukaja skladnikow

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A będzie ognisko czy grill?

Opublikowano

grill na ognisku :wink:

Opublikowano

A jak wezmę kiełbasę i 2 jajka to się złapię ? [emoji2]

Edytowane przez adkowski

Opublikowano

A jak wezmę kiełbasę i 2 jajka to się złapię ? [emoji2]

...i flaszka... :decayed::grin:

Opublikowano

Oko. A więc jestem start w piątek od której?

Opublikowano

Zobacz 1 stronę ;)

Opublikowano
  • Autor

Oko. A więc jestem start w piątek od której?

Przyjedziesz tylko na piątkowego grila i wracasz czy jak wszyscy mam Cię wpisać na listę całego zlotu ?

Jeżeli to drugie to może nie doczytałeś ale grilowe kolacje są w cenie więc zabierasz tylko 2 flaszki - no chyba że nie pijesz to jedną :decayed:

Opublikowano

Oko. A więc jestem start w piątek od której?

Przyjedziesz tylko na piątkowego grila i wracasz czy jak wszyscy mam Cię wpisać na listę całego zlotu ?

Jeżeli to drugie to może nie doczytałeś ale grilowe kolacje są w cenie więc zabierasz tylko 2 flaszki - no chyba że nie pijesz to jedną :decayed:

oczywiście min 1L flaszka

Opublikowano

Przyjedziesz tylko na piątkowego grila i wracasz czy jak wszyscy mam Cię wpisać na listę całego zlotu ?

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

Jeżeli to drugie to może nie doczytałeś ale grilowe kolacje są w cenie więc zabierasz tylko 2 flaszki - no chyba że nie pijesz to jedną

To CHYBA TY ... NIE PIJESZ :banan: ehehhehe

Już wkładam do bagażnika 2x0.5 i 2x0.2 do kieszeni :)

Edytowane przez adkowski

Opublikowano

Przyjedziesz tylko na piątkowego grila i wracasz czy jak wszyscy mam Cię wpisać na listę całego zlotu ?

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

Jeżeli to drugie to może nie doczytałeś ale grilowe kolacje są w cenie więc zabierasz tylko 2 flaszki - no chyba że nie pijesz to jedną

To CHYBA TY ... NIE PIJESZ :banan: ehehhehe

Już wkładam do bagażnika 2x0.5 i 2x0.2 do kieszeni :)

ja tu widzę błąd sumaryczny... :whistling:

...mam nadzieję, że miałeś na myśli...2x0.7 i 2x0.5 do kieszeni :decayed:

...u nas na śląsku nie ma takiej miarki flaszki 0.5 :grin:

Opublikowano

ja tu widzę błąd sumaryczny...

...mam nadzieję, że miałeś na myśli...2x0.7 i 2x0.5 do kieszeni

...u nas na śląsku nie ma takiej miarki flaszki 0.5

A dobrze pamiętam Egipt i kolegów GÓRNIKÓW (wo(ó)da z kieliszków do wina hehheh).

Poza tym to szerokie macie kieszenie :grin:

Edytowane przez adkowski

Opublikowano

...no szerokie tak aby sie siódemka zmieściła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia

Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy :)

Opublikowano

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia

Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy :)

OK. Jak was poznam ?

Opublikowano

OK. Jak was poznam ?

o to się nie martw :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.