Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK. Jak was poznam ?

o to się nie martw :decayed:

heheheheh

Opublikowano

OK. Jak was poznam ?

o to się nie martw :decayed:

Wystrzelił z tym pytaniem jak fajerwerki na sylwestra :grin:

Będzie bydło - to my :lol:

Opublikowano

Będzie bydło - to my

Chciałem was troszkę rozruszać :D

Edytowane przez adkowski

Opublikowano

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia

Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy :)

OK. Jak was poznam ?

nas tam nie da się nie zauważyć idź za moim głosem :grin::decayed:

Opublikowano

nas tam nie da się nie zauważyć idź za moim głosem

aaa to i śpiewy będą, może znajdę jakiś śpiewnik :banan:

Opublikowano

nas tam nie da się nie zauważyć idź za moim głosem

aaa to i śpiewy będą, może znajdę jakiś śpiewnik :banan:

ja wiem czy ja śpiewam hmmm przekonasz się :P:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia

Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy :)

OK. Jak was poznam ?

idź w stronę radiowozów :grin:

często mecze są mniej obstawione niż nasze grile :grin:

Opublikowano

:hi::decayed::facepalm:

Opublikowano

Tak w piątek na grila :) A w nocy przyjadą po moje zwłoki ... :kox:

w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia

Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy :)

OK. Jak was poznam ?
nas tam nie da się nie zauważyć idź za moim głosem :grin::decayed:
heheh [emoji14] dokładnie... Diman jak będzie coś szeptał na ośrodku to i tak go już kawałek przed Zatorem będziesz słyszał [emoji12]
Opublikowano

idź w stronę radiowozów

często mecze są mniej obstawione niż nasze grile

A mnie ma się urodzić syn 10-15 czerwiec (termin). A wiecie co w tedy będzie .... to Wy mnie będziecie słyszeć z daleka :D

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

:hi:


:hi:

:hi:

tak jest w Zatorze na drugi dzień - już człowiek sam ze sobą gada :decayed:

Opublikowano

Słyszałem, że mają być ziemniaki pieczone ? :ban:

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Słyszałem, że mają być ziemniaki pieczone ? :ban:

źle słyszołeś...mo być wuszt i gorzołka ewyntualnie jakiś bir :decayed:

Opublikowano

źle słyszołeś...mo być wuszt i gorzołka ewyntualnie jakiś bir

hehehhe http://www.garnek.pl/gryjta/12026989/pyszne-wuszty

Jakie piwo preferujecie ?

JA ŻYWIEC :)

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

na kaca o 7 rano w Zatorze każde piwo smakuje bosko :kox:

dodam iż na codzień nie pijam piwa praktycznie wcale

Opublikowano

na kaca o 7 rano

:pleasantry::pleasantry::pleasantry::pleasantry:

Opublikowano

na kaca o 7 rano

:pleasantry::pleasantry::pleasantry::pleasantry:

poważnie mówi, są tacy a on szczególnie co wstaje...

...aby się napić :decayed:

Opublikowano

dodam iż na codzień nie pijam piwa praktycznie wcale

bo walisz gorzałe do ryja :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

bo walisz gorzałe do ryja

:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.