Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, mam transport. Proszę mnie z żoną zapisać na listę. Agnieszka jej imię :)

Jacyś chętni? :D

Wszystkie składniki na bank w Zatorze będą, tylko garnek trza będzie skombinowac [emoji12]
Opublikowano

Garnek i chochle ogarnę. Nawet mogę specjalnie na ten cel kubki przygotować :) Pytanie tylko czy będą chętni na taki trunek :)

Harry dzięki, temat już ogarnięty.

Opublikowano

Garnek i chochle ogarnę. Nawet mogę specjalnie na ten cel kubki przygotować :) Pytanie tylko czy będą chętni na taki trunek :)

Harry dzięki, temat już ogarnięty.

Ja się piszę :kox:

Opublikowano

widzę ,że rekord może zostać pobity :grin:

Opublikowano

widzę ,że rekord może zostać pobity :grin:

no... :kox: w chlaniu, zgonach itp, itd...ahaa...jak już wspomniano...więcej osób, to większa liczba chętnych na melexy i gaśnice :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Miszka przelew dotarł - pokolorowałem Cię już ale niestety musisz dopłacić te 20 zł tak aby w sumie było 120zł jak wszyscy

Niestety nie mogę robić wyjątków i nie ma możliwości zapłacenia 100zł i przywiezienia ze sobą swojej kiełbasy - wszyscy płacą tyle samo i to samo mają w cenie

:grin:

Opublikowano

Pojechał bym chetnie, ale po przeczytaniu kilku stron stwierdziłem że to cheba nie najlepszy pomysł jechać z dwójką dzieciaków ;)

Opublikowano

Też się zastanawiam bo córka będzie świeżo po komunii. Sam bym pojechał ale wiecie żona...

Opublikowano
  • Autor

samo miejsce dla dzieciaków jest super bo najwięcej atrakcji jest tam właśnie dla nich

Natmiast sama impreza nie ma się co czarować - typowy grill do rana któremu towarzyszy alkohol

Opublikowano

Też się zastanawiam bo córka będzie świeżo po komunii. Sam bym pojechał ale wiecie żona...

Jeszcze trochę na forum/spotach i Żona problemem nie będzie, popytaj o szczegóły innych forumowiczów, może Ci podpowiedzą co i jak :grin::polew:

Opublikowano

Ja zrezygnowałem z zabierania córki, raz na jakiś czas można sobie odpuścić ;)

Opublikowano

Natmiast sama impreza nie ma się co czarować - typowy grill do rana któremu towarzyszy alkohol

łądnie to ująłeś - dokładnie tak wyglądają imprezy w Zatorze

:grin:

Opublikowano

Ja zrezygnowałem z zabierania córki, raz na jakiś czas można sobie odpuścić ;)

good idea :wink:

Opublikowano

ja już nie mogę się doczekać tego kociołka Panoramiksa czy tam Asterixa - kiedyś już widziałem ten przepis ale jakoś nigdy nie było okazji.

Opublikowano

a ja się jak nigdy boję tego Zatoru... :facepalm::grin:

Opublikowano

Pany ja zadbam o to co zawsze odkąd Oko przestał jeździć :hi:


a ja się jak nigdy boję tego Zatoru... :facepalm::grin:

a ja mam przeczucie, że będzie wyjątkowo spokojnie - wręcz nudno :grin:

Opublikowano

Ja na 99 % procent jade od piatku swoim wozidłem bo nie wiem o której wyjade z względu na prace a i w niedziele z rana sobie wróce jak zjem śniadanko...

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Pany ja zadbam o to co zawsze odkąd Oko przestał jeździć :hi:

a ja się jak nigdy boję tego Zatoru... :facepalm::grin:

a ja mam przeczucie, że będzie wyjątkowo spokojnie - wręcz nudno :grin:

ja będziesz K.O to będzie nudny :P no chyba, że jak rok temu z Majkim się będziesz "molestował" na boisku :decayed:

Opublikowano

Pany ja zadbam o to co zawsze odkąd Oko przestał jeździć :hi:

a ja się jak nigdy boję tego Zatoru... :facepalm::grin:

a ja mam przeczucie, że będzie wyjątkowo spokojnie - wręcz nudno :grin:

ja będziesz K.O to będzie nudny :P no chyba, że jak rok temu z Majkim się będziesz "molestował" na boisku :decayed:

Majki mnie chciał miziać :grin:

Ja na 99 % procent jade od piatku swoim wozidłem bo nie wiem o której wyjade z względu na prace a i w niedziele z rana sobie wróce jak zjem śniadanko...

Powered by LG G3s

co Twój post wniósł do tematu ? :grin: to jedziesz czy jedziesz na 99%

bracik konkret a Ty normalnie p....

jeśli Ci to pomoże podjąć decyzję to napiszę to tutaj - nie w tym roku Cię nie zrucham :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.