Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli tak to jade na 100% bo ty to akurat lubisz chłopców i nigdy nie wiadomo... a co do mojego niezdecydowania to nie bede ci tłumaczył bo nigdy nie pracowałeś w żadnej fabryce na zmiany gdzie produkcja jest 24h 7dni w tygodniu ....imasz jeszcze troche odpowiedzialne stanowisko... Tyle odemnie... Można mnie dopiasać do listy ... Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

nie ma

Opublikowano
Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

to ciekawe kaj Ci Miron taki domek znajdzie w Zatorze

Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

nie ma

:decayed:

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać tego kociołka... mniam mniam :kox:

Opublikowano

Na pewno z daleka od Ciebie ... Z resztą Tobie wystarczy lodówka ....

Powered by LG G3s

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać tego kociołka... mniam mniam :kox:

w sobotę na śniadanie :kox:

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać tego kociołka... mniam mniam :kox:

w sobotę na śniadanie :kox:

Obawiam się że na mecz nie pójdziemy :grin:

Opublikowano
  • Autor
Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

to ciekawe kaj Ci Miron taki domek znajdzie w Zatorze

Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

nie ma

:decayed:

:grin: :grin: :grin:

Już nie mogę się doczekać tego kociołka... mniam mniam :kox:

w sobotę na śniadanie :kox:

Obawiam się że na mecz nie pójdziemy :grin:

kto w tym roku nie idzie na mecz - za rok ma bana na Zator

Ps. i nie wolno się na boisku trzymać słupka i trawy - trzeba samemu stać

Opublikowano

mecz to świętość... pamiętam jak Jaca grał w lakierkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda że to boisko do siaty ćwoki zlikwidowali

Opublikowano

szkoda że to boisko do siaty ćwoki zlikwidowali

no szkoda :wink:

Opublikowano

Po pijaku zwieziemy meleksem i usypiemy :D

Opublikowano

Tylko prosze o domek bez giejów i innych takich ...

nie ma

:grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:hi:
Taka ekipa na liście że faktycznie strach tam jechać.
brakuje mi tylko na liście tego "hydraulika" z mojego domku co to po wizycie w Wc jednym strzałem zdemontował umywalke :grin::decayed:

Bedzie u kogoś miejsce żeby sie z nim zabrać z GL?

Opublikowano

Można mnie też do listy dopisać.... chyba że się limit wyczerpał :wink:

Opublikowano

a co z Ośkiem/Osiekiem ? nie wiem jak to się odmienia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Taka ekipa na liście że faktycznie strach tam jechać.

brakuje mi tylko na liście tego "hydraulika" z mojego domku co to po wizycie w Wc jednym strzałem zdemontował umywalke :grin::decayed:

Bedzie u kogoś miejsce żeby sie z nim zabrać z GL?

damy radę Majki :wink: polecim białasem bo ja prosto z roboty pojadę jak rok temu

skoro tak bardzo tęsknicie to dopisuję Ośka :)

Opublikowano

A w jakich godzinach mniej wiecej jest wyjazd?

Powered by LG G3s

Opublikowano

A w jakich godzinach mniej wiecej jest wyjazd?

Powered by LG G3s

popołudniowych :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

JAK CO ROKU 17.00 WYJAZD Z KATOWIC - 18.00 ZAKWATEROWANIE - 19.00 GRIL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.