Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze tylko 2 miesiące :banan:

sugerujesz, że już trzeba zacząć wzmożone treningi :decayed:

czyli od dziś pół litra i na boisko codziennie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mirek dopisz mnie do listy.

Domek bez kredytu :decayed:

to nie ma miejsc :grin:

miron... wychodzi ,że dałeś w samym klubie więcej kredytów niż nie jeden "zielony" ostrzeżeń :grin: :grin: :grin:

co zrobić - chcieli sobie polepszyć standard życia to pomogłem :grin:

teraz nawet jak by nie chcieli to muszą długo żyć :grin:

Opublikowano

Mirek dopisz mnie do listy.

Domek bez kredytu :decayed:

to nie ma miejsc :grin:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Miszka a Ty płacisz za jeden czy 2 dni ? bo bez sensu żebyś płacił całość jak zaś Twoja w połowie soboty przyjedzie Cie zawinąć :grin:

Opublikowano

Miszka a Ty płacisz za jeden czy 2 dni ? bo bez sensu żebyś płacił całość jak zaś Twoja w połowie soboty przyjedzie Cie zawinąć :grin:

za 3 bo jak się rozpędzi to może się przedłużyć do poniedziałku

Opublikowano

Miszka a Ty płacisz za jeden czy 2 dni ? bo bez sensu żebyś płacił całość jak zaś Twoja w połowie soboty przyjedzie Cie zawinąć :grin:

płacę za jeden ale będę dwa :grin:

w zeszłym roku to dobrze, że mnie zabrała bo by mnie rozłożyło jeszcze bardziej :facepalm:

Opublikowano

w sumie to mogli bysmy jechac juz w czwartek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

może od środy :decayed:


Ps. wcześniej są zajęte domki

Opublikowano

Mirek dopisz mnie do listy.

Domek bez kredytu :decayed:

to nie ma miejsc :grin:

miron... wychodzi ,że dałeś w samym klubie więcej kredytów niż nie jeden "zielony" ostrzeżeń :grin: :grin: :grin:

co zrobić - chcieli sobie polepszyć standard życia to pomogłem :grin:

teraz nawet jak by nie chcieli to muszą długo żyć :grin:

Z polepszyć to bym polemizował :facepalm::grin:

Opublikowano

Koledzy... Czemu nie ma mnie na liście?!

Opublikowano

Koledzy... Czemu nie ma mnie na liście?!

Mirek powinien się tym zająć :wink:

Opublikowano

Koledzy... Czemu nie ma mnie na liście?!

Robiłeś przelew taki jak w pierwszym poście ???

Bo każdy kto che jechać musi wpłacić 200 ...dolę za swoją pracę On musi dostać :D ...taki już jest ...co zrobić ...pogodziliśmy się z tym :grin:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy... Czemu nie ma mnie na liście?!

Jedziesz sam czy rodzinnie ? ile osób dopisać do listy ?

Opublikowano

Ja na pewno, a z żoną muszę jeszcze na ten temat porozmawiać :)

BTW Będzie jechał ktoś przez Kraków? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie specjanie - może Sławek

Opublikowano

A jak nie to PKSem podjadę :decayed: Z "dworca" to mnie już chyba odbierzecie? :)

Opublikowano
  • Autor

ja :)

Opublikowano

A jak nie to PKSem podjadę :decayed: Z "dworca" to mnie już chyba odbierzecie? :)

Miszka skoczy melexem lub zalatwimy dinobusa hahaha

Opublikowano

Dobra, mam transport. Proszę mnie z żoną zapisać na listę. Agnieszka jej imię :)

Jacyś chętni? :D

Opublikowano

Ja na pewno, a z żoną muszę jeszcze na ten temat porozmawiać :)

BTW Będzie jechał ktoś przez Kraków? :decayed:

Jarko jak trza będzie to Cię podwiozę :D bo ja pewnie będę jechał do Wrocka ;) a przy okazji bramki płatne ominę i korki :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.