Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Agnieszka woli Volvo, nie podnieca się Audi :P Mosz pecha :decayed:

Opublikowano

Agnieszka woli Volvo, nie podnieca się Audi [emoji14] Mosz pecha :decayed:

To sie zastanawiam co robi z tobą... [emoji12]
Opublikowano

Agnieszka woli Volvo, nie podnieca się Audi [emoji14] Mosz pecha :decayed:

To sie zastanawiam co robi z tobą... [emoji12]

albo co robi Agnieszka, kiedy Gregory jedzie swoim Audi do pracy i przyjeżdża pan hydraulik swoim Volvo no przegląd kanalizacji

Opublikowano

Pany... co tu taka cisza? :D

Opublikowano

...wszyscy już walą...

...tzn nabierają formy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pany... co tu taka cisza? :D

też miałem o to pytać

każdy grzeczny żeby mu jego nie zabroniła jechać :grin:

ale czas najwyższy ustalić kto zabiera PIŁKĘ do nogi (ale normalną nie otpustową)

i co ze sprzętem grającym ? kto jest chętny do ogarnięcia ?

i sprawa kolejna:

kto jedzie sam i nie będzie go na zbiórce ?

myślałem też o zmianie miejsca zbiórki z 3 stawów na parking bezpośrednio za bramkami - co o tym myślicie ?

Opublikowano

Ja mogę wziąść bala i wódkę tylko :wink:

Opublikowano

Jak mnie ktoś zgarnie z Sosnowca mogę zabrać wieże. ;)

Opublikowano

no musimy szukać dalej kogoś ze sprzętem grającym :decayed:

ja też już swoje pochytałem :kox:

Opublikowano

każdy grzeczny żeby mu jego nie zabroniła jechać

Zadza się :P
Opublikowano

no musimy szukać dalej kogoś ze sprzętem grającym :decayed:

ja też już swoje pochytałem :kox:

Ja mam radio w telefonie [emoji12]
Opublikowano

siemanko ja się nie boję, że mnie moja nie puści bo jedzie ze mną :P

a co do zbiórki to ja jak w zeszłym roku niestety jadę po robocie więc dojadę sam

bo na waszą zbiórkę się nie wyrobie niestety, więc wasza w tym głowa żebym w tym roku na pierwszy strzał nie dostał ciepłej wódki :doh::decayed:

Opublikowano

siemanko ja się nie boję, że mnie moja nie puści bo jedzie ze mną [emoji14]

a co do zbiórki to ja jak w zeszłym roku niestety jadę po robocie więc dojadę sam

bo na waszą zbiórkę się nie wyrobie niestety, więc wasza w tym głowa żebym w tym roku na pierwszy strzał nie dostał ciepłej wódki :doh::decayed:

O ktorej jedziesz ?? Moze razem pokulamy ?? Lodóweczke przygotujemy :naughty:
Opublikowano

lodóweczkę to ja mam cały czas w bagażniku a jadę gdzieś ok. 18 myślę, że powinienem się wyrobić ale to jeszcze nic pewnego, bo jak zawsze może się coś w robocie wysrać ale będę się starał wyrobić

Opublikowano

no musimy szukać dalej kogoś ze sprzętem grającym :decayed:

ja też już swoje pochytałem :kox:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

no musimy szukać dalej kogoś ze sprzętem grającym :decayed:

ja też już swoje pochytałem :kox:

:grin::grin::grin:

To że tak powiem walcie się na ryj :decayed: A dla Miszkima specjalny prezent z Sosnowca już...

p.s.nasmaruj dobrze tylną część ciała... :grin::grin:

Opublikowano

niedojż że gorol to jeszcze gej - czy można kogoś bardziej skrzywdzić ? :decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

Dobra - Majki zabiera piłke - dobrze jak by byłą jeszcze jedna rezerwowa

Sprzęt- dalej jesteśmy w lesie

Wyjazd - zostawiamy 3 stawy czy zmieniamy na parking za bramkami ?


bez muzy to nie impreza

Opublikowano

niedojż że gorol to jeszcze gej - czy można kogoś bardziej skrzywdzić ? :decayed:

Rok temu nie narzekałeś :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.