Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjazd - zostawiamy 3 stawy czy zmieniamy na parking za bramkami ?

To pojedziecie A4 i wyskoczycie w Chrzanowie na Zator ?

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Miron, nie ma co kombinować z miejscem spotkania, zawsze był Go Sport i niech tak zostanie, co do sprzętu, może znowu by Kedzior pożyczył od Keżora :decayed:

Opublikowano

Miron, nie ma co kombinować z miejscem spotkania, zawsze był Go Sport i niech tak zostanie, co do sprzętu, może znowu by Kedzior pożyczył od Keżora :decayed:

kto to keżor ? :grin:

Opublikowano

Miron, nie ma co kombinować z miejscem spotkania, zawsze był Go Sport i niech tak zostanie, co do sprzętu, może znowu by Kedzior pożyczył od Keżora :decayed:

kto to keżor ? :grin:

mogę zapytać kto to Miszka :whistling:B):decayed:

Opublikowano

moge zagaic do Keżora o sprzet jesli nic niema innego,

niech reszta wezmie jakies lapki czy cos zeby muzyczke puszczac

Opublikowano

moge zagaic do Keżora o sprzet jesli nic niema innego,

niech reszta wezmie jakies lapki czy cos zeby muzyczke puszczac

może jednak student pojedzie :naughty:

Opublikowano

moge zagaic do Keżora o sprzet jesli nic niema innego,

niech reszta wezmie jakies lapki czy cos zeby muzyczke puszczac

może jednak student pojedzie :naughty:

fajnie by bylo

Opublikowano

moge zagaic do Keżora o sprzet jesli nic niema innego,

niech reszta wezmie jakies lapki czy cos zeby muzyczke puszczac

może jednak student pojedzie :naughty:

fajnie by bylo

wyślij info, że będzie multum lasek ( jakieś 5gb) ;)

Opublikowano

moge zagaic do Keżora o sprzet jesli nic niema innego,

niech reszta wezmie jakies lapki czy cos zeby muzyczke puszczac

może jednak student pojedzie :naughty:

fajnie by bylo

wyślij info, że będzie multum lasek ( jakieś 5gb) ;)

5gb to on ma na komorce hehe

Opublikowano

mam już maruhainę :kox:

Opublikowano

mam już maruhainę :kox:

Podaj jeszcze tutaj swój adres i mamy jedno miejsce wolne ... [emoji1] [emoji12] wyślemy ci kiełobase na dołek ...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

mam już maruhainę :kox:

Podaj jeszcze tutaj swój adres i mamy jedno miejsce wolne ... [emoji1] [emoji12] wyślemy ci kiełobase na dołek ...

tjaaaaa a co ja ją w domu trzymam, poza tym kupiłem na jedną lukę a za to do pierdla nie wsadzają :grin: ? niech szukają a pisać to ja se mogę wszystko

dziś zabiłem Andrzeja Dudę

wczoraj byłem na Marsie

jutro lecę na Saturna

o tyle ten internet mi może - Mario ogarnij :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Wyjazd - zostawiamy 3 stawy czy zmieniamy na parking za bramkami ?

To pojedziecie A4 i wyskoczycie w Chrzanowie na Zator ?

tak

Miron, nie ma co kombinować z miejscem spotkania, zawsze był Go Sport i niech tak zostanie, co do sprzętu, może znowu by Kedzior pożyczył od Keżora :decayed:

ok

Opublikowano

Miron aleś Ty wygadany

Opublikowano

Spoko Miszka twoja sprawa ja znam takich co mieli już wjazdy na chate na pewne sprawy napisane w necie ... Dlatego jestem przewrażliwiony

Opublikowano
  • Autor

Miron aleś Ty wygadany

to kwestia szkół i wykształcenia - o oczytaniu nie wspominając

:grin:

Opublikowano

Miron aleś Ty wygadany

to kwestia szkół i wykształcenia - o oczytaniu nie wspominając

:grin:

też masz podstawowe jak ja ? :decayed:

Spoko Miszka twoja sprawa ja znam takich co mieli już wjazdy na chate na pewne sprawy napisane w necie ... Dlatego jestem przewrażliwiony

:polew:

Mario nawet mnie możesz podpierdolić - nie mam nic do ukrycia

Opublikowano

mam już maruhainę :kox:

Podaj jeszcze tutaj swój adres i mamy jedno miejsce wolne ... [emoji1] [emoji12] wyślemy ci kiełobase na dołek ...

tjaaaaa a co ja ją w domu trzymam, poza tym kupiłem na jedną lukę a za to do pierdla nie wsadzają :grin: ? niech szukają a pisać to ja se mogę wszystko

dziś zabiłem Andrzeja Dudę

wczoraj byłem na Marsie

jutro lecę na Saturna

o tyle ten internet mi może - Mario ogarnij :facepalm:

Już nabijałeś i sprawdzałeś widzę :grin:

Opublikowano

SenseiAdik, dnia 03 Cze 2015 - 22:20, napisał:

miron78, dnia 03 Cze 2015 - 22:14, napisał:

Wyjazd - zostawiamy 3 stawy czy zmieniamy na parking za bramkami ?
To pojedziecie A4 i wyskoczycie w Chrzanowie na Zator ?

tak

A więc ja doskoczę do was w Chrzanowie. :decayed:
Opublikowano

Mario mnie chyba podkablował bo z rana miałem AT w domu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.