Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też cisnę z Kato, Stasiu jest ogarnięty więc jakoś śmigniemy bokiem :decayed:

Diman, weź kabelki żeby podpiąć jakieś telefony/tablety do sprzętu, Pajda, masz jakieś kable? co tam potrzebujesz?

Pucol jakie kable potrzebujesz to poszukam w moich zbiorach :D

Ja nie, ale nie wiem jaki Pajda ma sprzęt, żeby się potem nie okazało że mamy granie ale nic do niego nie można podłączyć :grin:

Nic się nie bój. Będzie granie jak ta lala [emoji41]
Opublikowano

Ja też cisnę z Kato, Stasiu jest ogarnięty więc jakoś śmigniemy bokiem :decayed:

Diman, weź kabelki żeby podpiąć jakieś telefony/tablety do sprzętu, Pajda, masz jakieś kable? co tam potrzebujesz?

Pucol jakie kable potrzebujesz to poszukam w moich zbiorach :D

Ja nie, ale nie wiem jaki Pajda ma sprzęt, żeby się potem nie okazało że mamy granie ale nic do niego nie można podłączyć :grin:

Nic się nie bój. Będzie granie jak ta lala [emoji41]
Jest szansa na jakieś przytupajki ??

:naughty:

http://youtu.be/xdbPdGqjZGM'> http://youtu.be/xdbPdGqjZGM

:decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Kto ma jakieś miejsce w aucie? Na 3stawy mnie dowioza

Opublikowano

Wnormalny piatek do bramek jest kolejka jak ciul a co dopiero jak jeszcze bedzie jeden pas wyłączony ... Mam wolne wiec se wyjade o 16 z knurowa ipykne na tychy osświęcim i bede na was czekal byle nie za długo ... Haha

Opublikowano

Wnormalny piatek do bramek jest kolejka jak ciul a co dopiero jak jeszcze bedzie jeden pas wyłączony ... Mam wolne wiec se wyjade o 16 z knurowa ipykne na tychy osświęcim i bede na was czekal byle nie za długo ... Haha

Od Oświęcimia pojedziemy razem ;).

Ja przy tej temperaturze zewnętrznej......nie chwaląc się :naughty: ..........jestem w stanie pobić rekord pajdy przy czekaniu na resztę :D

Opublikowano

Ok ja se na lajcie wyjade o 16 i gdzies sie zdzwonimy

Opublikowano

Ok ja se na lajcie wyjade o 16 i gdzies sie zdzwonimy

To tak wcześnie? Chcesz jechac przez łódź?
Opublikowano

Mam wolne to co mi zależy ... Dojade poszwędam sie tam troche i dojedziecie

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Kto ma jakieś miejsce w aucie? Na 3stawy mnie dowioza

ja mam wsio zajęte

Opublikowano

zakupy poczynione jeszcze jutro ostatnia szychta i można się napic co nie co :drunk::banan:


ja mam pusto ale jadę dopiero po szychcie czyli gdzieś po 18 jak pasuje możemy się dogadać :wink:

Opublikowano

Kto ma jakieś miejsce w aucie? Na 3stawy mnie dowioza

ja mam wsio zajęte

Bulczas I'm sorry nie jedziesz :grin:

ja nawet jeszcze gorzoły nie kupiłem :facepalm: ale to dobrze bo bym ożłopał ze trzy razy - alkoholik :grin:

Opublikowano
  • Autor

ja mam w aucie full

Opublikowano

Kto ma jakieś miejsce w aucie? Na 3stawy mnie dowioza

ja mam wsio zajęte

Bulczas I'm sorry nie jedziesz :grin:

ja nawet jeszcze gorzoły nie kupiłem :facepalm: ale to dobrze bo bym ożłopał ze trzy razy - alkoholik :grin:

Ktoś tam na pewno ma jakieś miejsce. Jak nie to pojadę dostawczakiem [emoji12]

Opublikowano

Ja jak na razie nikogo nie wiozę więc mogę Cię zabrać :wink:

Opublikowano

Panowie info z a4 teraz rozkładali pachołki na Krk,ale wygląda na to ze będą dwa pasy

Pajda za sprzęt mi auto myjesz :grin:

To kto którędy jedzie????

Opublikowano

Ja jutro przed południem będę jechał A4ką do Mysło więc sprawdzę co i jak :wink:

Opublikowano

Ucho Ty mnie lepi powiedz o kery mom być redi tu goł ? tak pi razy drzwi ?

Opublikowano

Ty mi powiedz kto gdzie i o której się spotyka bo nie chce mi się tyle spamu nadrabiać :grin:

AAAA i mała torbę pakuj bo już bagaznika nie mam :facepalm:

Opublikowano

o keryj godzinie mam być gotowy ? bo mam jeszcze spotkanie o 15:30 jakieś 30min więc 16:15 jestem gotów

a torbę z ciuchami(w przeciwieństwie do torby od lagi mam mała) :decayed: wejdzie na kolanka :kox:

Opublikowano

Jako iż mój weekend już trwa to .... Pyrsk...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.