Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
dziś w trasie nagle opadł z sił, i jak dodaje gazu to "sycy" jakby pękł przewód cisnienia od turbiny ( Turbo sprawne, sprawdzane)
sycy tylko przy dodawaniu gazu, a jak jadę normalnie 100 to momentami łapie przez chwilę zamulenie.
po zdjęciu osłony, to "coś" było zakichane olejem czy może on być sprawcą całego zamieszania ?
i w ogóle co to jest ?

622809dcc91c9046med.jpg

Opublikowano

Spróbuj odłączyć ten górny przewodzik i się przejedz i zobacz czy pomogło :)


A jest to zawór EGR

Opublikowano
  • Autor

o Panie droga rzecz...
cały czas to samo, zdaję mi się że on gdzieś łapie lewego powietrza..
tylko teraz bądz mądry i to znajdz..

Opublikowano

2epmzv6.jpg

Musisz rozebrać i sprawdzić ten zaworek ( tą czarną gruszkę ) zapewne jest dziurawa

Opublikowano

Napisz czy dymi na czarno?

Opublikowano
  • Autor

Wlaśnie nie dymi, znaczy dymi jak każdy diesel. Ale żadnego większego przydymienia nie ma. Rozkrece ale dopiero w poniedziałek.. i dam znać.

Jakąś mała pospowiedz jak to rozkręcić?

Edytowane przez ozimmm

Opublikowano

uuu z rozkręceniem jest trochę zabawy bo musisz rozkręcić górną pokrywę silnika, od kolektora 2 śruby, iale poradzisz sobie, Jak wyjmiesz zawór egr to przeczyść go w środku może być zanieczyszczony.

Ja miałem to samo okazało się że ta gruszka nie pracuje bo jest pęknięta za używano dałem 70 zł za nową na zamówienie grubo ponad 100 zł krzyczeli, sprawdzisz ją kawałkiem wężyka wdmuc**jąc i wydmuc**jąc powietrze

Opublikowano

Ta czarna gruszka jest od klapy gaszacej . Zawór EGR mozna wyczyscic wcale mu to nie zaszkodzi,podepnij auto pod kompa i w droge. logi prawde powiedzą.

Opublikowano

Panowie a gdzie taką samą gruszkę idzie kupić bez całego agr.

Opublikowano
  • Autor

Tylko w tym rzecz, że na kompie zero błędów. Jutro zaczynam zabawę dzis niestety praca.

Dobra wracając teraz zauważyłem ze trochę bardzo dymi.. tylko nie wiem czy na biało czy czarno, ciemno jest i nie widziałem.

Diagnoza?

Edytowane przez ozimmm

Opublikowano

U mnie podobny objaw był ostatnio, pare dniu temu. Syczaał przy dodawaniu gazu po przekroczeniu a 120 zmuła i turbo w trybie awaryjnym i lipa.

Szybka diagnoza pod audice a tam od turba waż pęknięty do rury dolotowej która idzie do itnercoolera.

Opublikowano

Tylko w tym rzecz, że na kompie zero błędów. Jutro zaczynam zabawę dzis niestety praca.

Dobra wracając teraz zauważyłem ze trochę bardzo dymi.. tylko nie wiem czy na biało czy czarno, ciemno jest i nie widziałem.

Diagnoza?

a na podstawie czego ta diagnoza ma byc?

napisal jeden z kolegow o logach?

inny o szukaniu nieszczelnosci w dolocie? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.