Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 Tdi prośba o analize silnik AHH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zrobiłem logi dynamiczne chciałbym poznać waszą opinie na ten temat:

~1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43739ece4f0e63a8.html

~2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c7f599425871aa77.html

Wywala mi również błąd, czy może mieć to coś wspólnego z nierówną praca silnika ?

1 Fault Found:
18027 - Glow Plug Relay (J52): Open or Short to Ground
P1619 - 35-00 - -

Edytowane przez BEpower07

Opublikowano

Kolego zapoznaj sie w tym dziale jak się robi logi i przerabia jedziesz na trzecim biegu od 1.5 do 4.5 tyś z gazem w podłodze

Opublikowano
  • Autor

Okej, a jakie logi zrobić dokładnie ?

Opublikowano

Łopatka w turbo delikatnie się przycinaja mozesz rozruszać Sztange ręcznie usunąć katalizator ze środka zostaw puszkę i przegonić auto powinno pomóc a najlepiej robić komplet logów

Co do bledu przekaźnik świec źarowych do sprawdzenia czy dochodzi napięcia na świece

Opublikowano
  • Autor

Generalnie nie mam pojęcia jak to się robi jakby ktoś podesłał linka. Co to przekaźnika to jest ten 202 niebieski? Pod kierownica?

Komplet logów podaj jakie dokładnie to zrobię Dzisiaj

Opublikowano

Kolega Hezen wrzucił temat co do logów a najważniejsze napisałem ci odnośnie turbo co musisz zrobić

Opublikowano
  • Autor

Dobra a jak sprawdzić ten przekaźnik?

Zrobiłem log 000 żeby sprawdzić kąt wtryskiwaczy, trochę się przeraziłem bo czytałem na forum ze kat powinien być w granicy 48-52. Z tego co zobaczylem u mnie jest poniżej 20 :( ale zobaczcie sami.

1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc8cf3d2a9fc7787.html

Edytowane przez BEpower07

Opublikowano

a to jest log BS000?

jeżeli tak, to kąt wtrysku do poprawy.

Opublikowano
  • Autor

Tak jest to BS000

Opublikowano

Wiec kat do mocnej poprawy, w tym silniku istotna jest też dawka paliwa, zrób loga 00 stat, do przeplywki dynamicznie 3,8,10, turbo dynamicznie 11,

Opublikowano
  • Autor

Logi 3,11 masz na gorze 000 tez masz zrobione, jutro zrobię 8,10
Dawkę paliwa zmniejszyłem do 3,4 - 3,6 było 4 + na Zimnym silniku teraz jest 4 - 4,2
Obroty również jest teraz około 900

Z tego co zauważyłem jeśli drgania występują to samochód jakby tracił moc, Później przestaje i jest okej, I tak w kółko

Edytowane przez BEpower07

Opublikowano

a jaki cel byl zmiany dawki i obrotow?

Edytowane przez Musashi

Opublikowano
  • Autor

Chciałem trochę przyspieszyć samochód żeby lepiej się zbierał. Co do kąta wtrysku mechanik powiedział ze jest dobry chociaż nie che mi się w to wierzyć jakoś.


Witam. Zrobiłem komplet logów zobaczcie teraz:

Statystyczne:

000 - http://vaglog.pl/log_213603.html

001 - http://vaglog.pl/log_213604.html

003 - http://vaglog.pl/log_213605.html

004 - http://vaglog.pl/log_213607.html

007 - http://vaglog.pl/log_213608.html

010 - http://vaglog.pl/log_213609.html

011 - http://vaglog.pl/log_213610.html

012 - http://vaglog.pl/log_213606.html

BS:

000 - http://vaglog.pl/log_213614.html

003 - http://vaglog.pl/log_213611.html

004 - http://vaglog.pl/log_213612.html

011 - http://vaglog.pl/log_213613.html

Dynamiczne:

000 - http://vaglog.pl/log_213621.html

001 - http://vaglog.pl/log_213620.html

003 - http://vaglog.pl/log_213619.html

004 - http://vaglog.pl/log_213618.html

008 - http://vaglog.pl/log_213617.html

010 - http://vaglog.pl/log_213616.html

011 - http://vaglog.pl/log_213615.html

Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam :)

Opublikowano

zmień mechanika bo cię oszukuje kąt do regulacji 49-54 mają być takie wartości.Dlaczego logujesz auto na zimnym silniku

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie padł mi czujnik temperatury silnika dlatego pokazuje taka temp. Ponieważ przejechałem około 10km A co do innych logów jest okej?

W poniedziałek jadę na wymianę tego czujnika. Powiem tez o wtryskiwaczach.

Opublikowano

Sam sobie wymień nic prostszego wyjmujesz zawleczka wkładasz drugi najlepiej oryginał

Opublikowano
  • Autor

Już zapłaciłem wiec juz lipa. Ale na przyszłość będę wiedział co i jak xd

Opublikowano

zamiast diagnostyką, mechanik niech zajmie się pasieniem kóz.

Przepływomierz szaleje trochę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.