Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny dym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kobita była dzisiaj na wymianie oleju w Audi,powiedzieli ze kopci bo ma wyciętego DPFa.Po pracy skatowałem troszkę autko i jakby sie tłumiki przeczyściły:) Kopci tylko jak ostro przyspieszę ale generalnie jest już OK.

Edytowane przez sleza

Opublikowano

Pewnie program zjebany

Opublikowano

To że nie ma dpfa nie znaczy że ma dymić, zwłaszcza 3.0.

Mój nie dymi … tylko zostawia czarną chmurą :P

Opublikowano

Mój po wymianie wtryskiwaczy nie dymi przy pełnym bucie ( bez DPF ), ale jak zamulony jazdą w mieście to puści od czasu czarną chmurę! :whistling:

Opublikowano

No to racja, jak dziadowanie to smród i dym... no ale gdzie auta przewietrzać... drogi to wertepy a gestapo nie brakuje.

Opublikowano

Szczera prawda :pleasantry:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moje pierwsze przypuszczenia się sprawdziły,szlag trafił wtryski ! Dobrze za posłuchałem głosu rozsądku i pojechałem do serwisu. Wtryski aż ciekły i zarosły.Czarny dym to tez mogą być wtryski!!! Teraz to nawet dymka nie puści,najlepsze jednak jest to, że spokojnie mogę się udać do Ecuproject!:)

Opublikowano

W serwisie to stwierdzili? Maja maszyne do pomiarów pracy wtryskiwaczy?. Sprwdzili Ci takze denka tłoków czy nie sa nadpalone

Opublikowano

Wszystko wizualnie jak to w serwisie! :facepalm:

Opublikowano

tak myslałem błuhahahah :grin::lol::D:doh::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak stwierdzili to w serwisie ,jednym z najlepszych serwisów układów zasilania:)Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem,nigdzie nie napisałem że w serwisie Audi.

Tak na marginesie to co napisałem wcześnie nadal jest aktualne"milczenie jest złotem".

Opublikowano

Ja też wymieniałem w autoryzowanym serwisie ukł. zasilania i również nie w AUDI. Ale podtrzymuje to, że i tak trzeba patrzeć wszystkim na ręce, bo pomyłki zdarzają się dosyć często i to nawet najlepszym! :confused4:, np. myląc kolejność adaptacji wtryskiwaczy!!!!!!!!!!!!!!! :facepalm:

Opublikowano

ja wczoraj wróciłem od mechaniora z nowymi wtryskami i wydaje mi się ,że auto jest jakby słabsze jak przed wymianą,ale może to tylko złudzenie albo może ja miałem jakieś nadzieje,ze po wymianie auto dostanie dodatkowego kopa.Chyba że coś mechanik spieprzył przy wymianie?

Opublikowano

Ja poczułem od razu lepszą kulturę pracy :banan: Jak odpalił to inny silnik :)

Sprawdź kolejność kodowania wtryskiwaczy na VCDS. Czy kody do danego wtryskiwacza są wprowadzone prawidłowo!!!

PODSZYBIE

3 6

2 5

1 4

PRZÓD AUTA

Pomimo lepszej kultury silnika miałem zamienione kody 4 na 6 i odwrotnie :facepalm:

Opublikowano

mozesz troche jasniej napisac jak mam to sprawdzic?Mam vcds

Opublikowano

silnik 01/adaptacja 10/ 71
72
73
74
75

76

:hi:

Opublikowano

dzieki jak znajde chwile to sprawdze

Opublikowano

Nie ma sprawy! :thumbup1:

Powodzenia ;)

Opublikowano

czy to chodzi o to?

STORED VALUE NEW VALUE

7R8Z8II 7R8Z8II

71RV8SI 71RV8SI

7SZ1CII 7SZ1CII

712PDNI 712PDNI

8R1IFNI 8R1IFNI

81IIFSI 81IIFSI

Opublikowano

Jeżeli chodzi o kody wtryskiwaczy to znajdują się patrząc od góry na kołnierzu!

Natomiast jeżeli kolejność i kody znajdujące się na wtryskiwaczach pokrywają się z tym co pokazuje VCDS to jest OK!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.