Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na t en piątek? Gdzie??

Tak pojutrze , jeszcze nie wiadomo , może tomaszów może piotrków

Na t en piątek? Gdzie??

Tak pojutrze , jeszcze nie wiadomo , może tomaszów może piotrków

Jak by co to ja jestem za tym żeby wreszcie sie spotkać

Jak jest ktoś chętny to dzisiaj spot w tomaszowie o godzinie 21 na parkingu pod Kauflandem

Ktoś się pisze na dzisiaj ??

Ktoś jest chętny na spota w piątek ?? Ewentualnie jutro ??

Robimy coś dzisiaj ?

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

:hi: jestem obecny i chętny tylko kto jeszcze bo żebyśmy w dwóch nie stali jak pipy

Opublikowano

Ja jeszcze jestem chętny

Opublikowano

[q!kuuote name=gowor86" post="4485073" timestamp="1430487262]Ja jeszcze jestem chętny

Kurcze ja chyba nie dam rady bo zamuliłem się i drinka zrobiłem

[q!kuuote name=gowor86" post="4485073" timestamp="1430487262]Ja jeszcze jestem chętny

Kurcze ja chyba nie dam rady bo zamuliłem się i drinka zrobiłem

Ale byłem za
Opublikowano

Coś mi się zdaje że znowu nikomu się nie chce.

To jet coś dzisiaj?

Opublikowano

Coś mi się zdaje że znowu nikomu się nie chce.

To jet coś dzisiaj?

Ja byłem chętny ale teraz nie wziąć w auto , ewentualnie zadzwonię do Kuby ,może on będzie chętny
Opublikowano

Dobra to ja sobie piwko otwieram.

To szykujemy się za tydzień na spota.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adrian a może za tydzień ?

W ten piątek zapraszamy na spot w Tomaszowie na parking pod Kauflandem

Ktoś jest chętny na jutrzejszego spota ??? :a4fan:

Opublikowano

Witam kolegów z Piotrkowa i okolic.

Wybieram się jutro (piątek) do Waszego miasta oglądać auto przed zakupem. Czy ktoś z Was posiada VAGa i znalazłby trochę czasu, żeby podjechać i podłączyć go do kompa i sprawdzić, czy nie ma błędów itp.?

Ewentualnie czy możecie polecić jakiegoś mechanika, który potrafi zrobić podstawową diagnostykę komputerową?

Z góry dzięki za pomoc.


W temacie cisza. Może ktoś słyszał lokalnie słyszał o firmie Premium Car z okolic Piotrkowa?

Prośba o opinię w wątku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320247-premium-car-z-piotrkowa-trybunalskiego/

Z góry dzięki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jakieś spotkanie w weekend?

Opublikowano

Jakieś spotkanie w weekend?

Jak coś to zapraszamy do Tomaszowa w każdy piątek o godzinie 21 , parking pod Kauflandem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cos sie dzieje na Piotrkowie??;)

p

Opublikowano

Cos sie dzieje na Piotrkowie?? ;)

p

Z tego co wiem to na razie nic się nie dzieje , zapraszamy do Tomaszowa w piątki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dzieje się tu coś jeszcze? odkop lekki :D

Opublikowano

Cisza , Dawno nie było żadnego spota

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć :) do osób z Piotrkowa i okolic którzy posiadają w swoich autkach gaz, Gdzie polecicie tankować LPG ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siema

Pany będę slal Chłopaka busem do lodzi z wydechem z 1.8t z b6 nie chciałby ktoś to bym mu dał od razu- jak coś proszę o PW.

Sorry za zaśmiecania tematu :- ((

Edytowane przez MARCIN607

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko robimy jakis spocik ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie jest może w okolicy jakiś warsztat co naprawde dobrze wyważają koła albo mają słynna maszyne hunter? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.