Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozmiar/rodzaj hamulcow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj wymienilem kierownice na multi z b7 i kodowalem abs/esp i nie wiem czy dobrze zakodowalem gdyz nie wiem jakie mam hamulce u siebie

no i nie wiem skad wziac te informacje??

czy z VIN-u mozna taka informacje uzyskac??

Pozdrawiam

Edytowane przez omario

Opublikowano

Można odczytać z kodu na wlepce.

Opublikowano
  • Autor

Można odczytać z kodu na wlepce

Tylko ze ja nie mam tej wlepki w kole zapasowym :/

a z VIN-u ??

WAUZZZ8E64A266542

Edytowane przez omario

Opublikowano

Wlepke masz pod tylna kanapą

masz serię 288/245mm

Opublikowano
  • Autor

Wlepke masz pod tylna kanapą

masz serię 288/245mm

mowimy o avancie tak??

Edytowane przez omario

Opublikowano

Podnies siedzisko

Opublikowano
  • Autor

masz serię 288/245mm

a jak to sie ma do nazwy w vagu ??

* 0?xxx: Rodzaj nadwozia (model)

o 4 = Audi A4

* 0x?xx: Hamulce

o 1 = C54 (PR-1LZ)

o 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE)

o 3 = HP2 16" (PR-1LX)

o 3 = FNR 16" (PR-1LG)

o 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF)

o 5 = Brembo 17" (PR-1LJ)

* 0xx?x: Silnik

o 5 = 4/6 Cyl. Diesel

o 7 = 4/5 Cyl. Benzyna

o 9 = 6/8 Cyl. Benzyna

* 0xxx?: Skrzynia biegów

o 5 = Manulana

o 7 = Automatyczna (5HP19, 5HP24, AG4, AG5)

Opublikowano

1LB/1LE

Opublikowano

1LB/1KD

Opublikowano
  • Autor

1LB/1KD

czyli koduje 2 ?

2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE)

Opublikowano

Jacek 1LB/1LE to oznaczenia przodow i takie podaje sie do kodowania

1KD to tył

1LB/1KD

czyli koduje 2 ?

2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE)

Jo

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za szybka odpowiedz.

wiec jutro musze jeszcze raz zakodowac do wczoraj zakodowalem FN3 16" (PR-1LT/1LF)

pozdrawiam

Opublikowano

Jacek 1LB/1LE to oznaczenia przodow i takie podaje sie do kodowania

1KD to tył

1LB/1KD

czyli koduje 2 ?

2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE)

Jo

Fakt- podałem dwa kody z wlepki na foto.
Opublikowano
  • Autor

wszystko ogarniete :banan:

zero bledow ,wszystko gra i buczy :D

jest jeszcze jedna sprawa ktora mi nie daje spokoju,

mianowicie domykanie szyb pilotem,

probowalem aktywowac te funkcje jedna nadal nie dziala :angry:

macie jakies pomysly jak to ogarnac??

Edytowane przez omario

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Że tak głupio spytam, przytrzymałeś przycisk chwilę? :naughty: I też zasięg jest też krótszy niż do zamykania auta.. :naughty:

Jak wszystko poprawnie zakodowałeś w adaptacjach i nie działa, to np. może moduł komfortu jest jakiś Low i nie obsługuje. Nie wiem czy były takie bez obsługi tego, tak gdybam, musisz poszukać...

Opublikowano
  • Autor

Że tak głupio spytam, przytrzymałeś przycisk chwilę? :naughty: I też zasięg jest też krótszy niż do zamykania auta.. :naughty:

Jak wszystko poprawnie zakodowałeś w adaptacjach i nie działa, to np. może moduł komfortu jest jakiś Low i nie obsługuje. Nie wiem czy były takie bez obsługi tego, tak gdybam, musisz poszukać.

probowalem na wszelkie sposoby,

palec az bolal od cisniecia :)

modul komfortu nie pamietam teraz ale chyba nie jest low.

nie wiem co jeszcze mam zrobic :/

Opublikowano

Że tak głupio spytam, przytrzymałeś przycisk chwilę? :naughty: I też zasięg jest też krótszy niż do zamykania auta.. :naughty:

Jak wszystko poprawnie zakodowałeś w adaptacjach i nie działa, to np. może moduł komfortu jest jakiś Low i nie obsługuje. Nie wiem czy były takie bez obsługi tego, tak gdybam, musisz poszukać.

probowalem na wszelkie sposoby,

palec az bolal od cisniecia :)

modul komfortu nie pamietam teraz ale chyba nie jest low.

nie wiem co jeszcze mam zrobic :/

Zamknij auto kluczykiem przekręcając zamek w drzwiach kierowcy. Po czym otwórz kluczem i trzymaj w pozycji otwarcia - wszystkie szyby zjadą na dół. To samo w drugą stronę i szyby powinny się zamknąć. Potem spróbuj pilotem, powinno zadziałać

Opublikowano
  • Autor

Że tak głupio spytam, przytrzymałeś przycisk chwilę? :naughty: I też zasięg jest też krótszy niż do zamykania auta.. :naughty:

Jak wszystko poprawnie zakodowałeś w adaptacjach i nie działa, to np. może moduł komfortu jest jakiś Low i nie obsługuje. Nie wiem czy były takie bez obsługi tego, tak gdybam, musisz poszukać.

probowalem na wszelkie sposoby,

palec az bolal od cisniecia :)

modul komfortu nie pamietam teraz ale chyba nie jest low.

nie wiem co jeszcze mam zrobic :/

Zamknij auto kluczykiem przekręcając zamek w drzwiach kierowcy. Po czym otwórz kluczem i trzymaj w pozycji otwarcia - wszystkie szyby zjadą na dół. To samo w drugą stronę i szyby powinny się zamknąć. Potem spróbuj pilotem, powinno zadziałać

widzisz zrobilem tak jak napisales i teraz moge pilotem otworzyc wszystkie szyby jednak nie moge ich zamknac :/

ani pilotem ani kloczykiem ,,,

musze wlozyc kluczyk w stacyjke i zamknac przyciskami ...

nie wiem o co chodzi ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Źle masz zakodowane - Moduł Komfortu -> Adaptacje (otwieranie i zamykanie są osobno)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.