Jump to content
IGNORED

B6 2004 ac/oc

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zapytać gdzie ubezpieczyć auto z oc oczywiście nie ma problemu, no ale mini ac czy lepiej od razu oc+mini ac, czy bede w stanie ubezpieczyć w osobnej firmie samo mini ac gdy już bedzie oc. Auto ma 11 lat. Będe wdzieczny za sygestie.

Mam znajomego który się tym zajmuje ale mowił ze 1 roczek za dużo bo tak to nie byloby problemów, compensa jakies kolosalne składki itd, wiem ze chyba pzu niby robi mini ac, ale zastanawiam sie tez gdzie najlepiej.

Pozdrawiam

ja brałem ac w PZU ale w przeglądarce już nie wpiszesz bo mają tylko 10cio letnie auta, musisz zobaczyć przez agenta. Najlepiej wybierz się do jakiegoś biura które ma wiele firm (nie wiem jak to się nazywa multiagencja czy coś) i oni Ci doradzą a to i tak nie jest wiążące, powiesz ze się zastanowisz i nara. Może z ich pomocą coś wybierzesz

Full OC i AC+ bonusy w PZU 1400 .

A co dokładnie chciałbyś mieć w tym AC?

kradzież i najlepiej też ochronę przed dewastacją auta przy nieudanej kradzieży jeśli to możliwe.

Smart casco w Link4. Spokojnie strasze auta ubezpieczają. Mozesz mieć w ramach AC także zwrot za szkodę całkowitą, o co nietrudno przy takich starszych samochodach.

U nas na Pomorzu jest coś takiego jak Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Mają swoje biura w kilku miejscach w trójmieście. Przychodzisz do nich i oni porównują Ci wysokość składek w kilku towarzystwach jednocześnie. Podejrzewam że w Twoich rejonach też gdzieś powinno być coś takiego. AC dla auta 10+ też powinni znaleźć w znośnej cenie