Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lepiej tak obudowe wyrwiesz za 80 zł serie mozna szybko zamknąć

Opublikowano
  • Autor

To już coś tam wiem.

Teraz kwestia intercoolera, jaki kupić, czy te gotowce allegro daja rade czy lepjej coś ulepić??

Opublikowano

gotowce nic nie warte.. i lepiej nie lepic tylko zrobic to porzadnie.. czasem robic przepłacic niz robic 2 razy...

Opublikowano
  • Autor

Dziś dzwonił do mnie kolega,ma paska z aeb i przed weekendem byl na hamowni.

267km i 370 nm

Turbo hybruda k03-073,kolektor serja.

Twierdzi że po wymianie kolektora powiniej uzyskac jeszcze pare koni.

I jaki sens przy takim nm montować td04 ? To i tak jest n granicy.

U mnie w avj pewnie tyle nie usyskam co w aeb ale 260 powinno dać, a wiecej i tak zniszczy silnik.

Ciężka sprawa co wybrać.

Opublikowano

to jeszcze się dowiedz przy jakim doładowaniu i jak długo ta hybryda podziała :)

Opublikowano

to jeszcze się dowiedz przy jakim doładowaniu i jak długo ta hybryda podziała :)

dokładnie i niech zrobi wcześniej sprint 1/2/3/4/5 powiedzmy do 200km/h to na 5 biegu z 267 koni zostanie 210... pozatym hamownia hamowni nie równa ;) loga niech pokaze ;)

Chcesz mojej rady jak nie masz czasu grzebać zostaw auto u gregora powiedz co chcesz i Ci zrobi tak, że będziesz zadowolony bez druciarstwa :)

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze się dowiedz przy jakim doładowaniu i jak długo ta hybryda podziała :)

dokładnie i niech zrobi wcześniej sprint 1/2/3/4/5 powiedzmy do 200km/h to na 5 biegu z 267 koni zostanie 210... pozatym hamownia hamowni nie równa ;) loga niech pokaze ;)

Chcesz mojej rady jak nie masz czasu grzebać zostaw auto u gregora powiedz co chcesz i Ci zrobi tak, że będziesz zadowolony bez druciarstwa :)

Prosiłem go aby sie tutaj pokazał z autem, zobaczymy.

Podobno autko dobrze działa, skoro na icka wydajnego to dlaczego po sprincie ma spaść moc?

Gregora znam dobrze, jest gość spoko, ale problem jest jeden i to chyba ze mną :grin::grin::grin:

Muszę co tylko sie da zrobic sam, i gdybym wkładam tego tedeka to włożę go własnymi rękami, iscka tipa i wydech zrobię sam, po przyjeździe do pl kupuje tiga i uczymy sie spawać :kox::kox:

Kolektora spawać się nie podejmę ale reszte jak najbardziej dam radę, mam dobrego nauczyciela spawania, wystarczy krata piwa troche czasu i można wszystko zrobić :banan:

Panowie dziękuje wam za dobre rady, ale to nie taki prosty wybór :facepalm:

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

moc spada bo fizyki nie da sie oszukać... dysza turbiny jest za mała zeby przyjąć takie przepływy wszystko sie nagrzewa robi sie ogromne back pressure, zawory wydechowe sie rozgrzewaja i to tyle.. IC niewiele tu daje..

dla porównania td04 ma dysze 5/7/9/11cm zalezy od zeliwa którym możesz żonglowac, a k03s 3.2cm.. ;)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wyjaśnienie :)

To w takim razie jakiego turbo szukać?, TD04 16T i dopiero je modzić, czy może od razu do peruna :evil:

Opublikowano

wal do peruna,się nie zastanawiaj,zrobi 19t jak potrzeba

Opublikowano

yep.. wal do peruna powiedz ze chcesz 19T cnc / 9B / 5cm :)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

yep.. wal do peruna powiedz ze chcesz 19T cnc / 9B / 5cm :)

Co oznaczają te symbole ?

Opublikowano

19T CNC to chyba wiesz :P

9B ilość łopatek w wydechu

5cm wielkość dyszy :)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo :-D

Uruchomie silnik pobrykam troszke i robie te mody. Mialem jechac na wakacje w sierpniu do Chorwacji ale przełożyłem na wrzesień i Turcję.

Teraz pytanie o kolektor czy brać ten nierdzewny czy żeliwo?

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

u mnie żeliwo,po lekkich przeróbkach siada idealnie

za to koszt śmieszny względem rurowego spawanego

Opublikowano
  • Autor

Chodzi bardziej o działanie niz cenę.

Opublikowano

zeliwo

Opublikowano

a co się stanie z żeliwem?

inaczej już to wygląda w przypadku kwasówki :P jak już chcesz rurowy to czarna stal

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czy to bedzie żeliwo czarna czy nierdzewna to nie ma dla mnie znaczenia ch e najlepsze i tyle.

Żeliwo wydaje się też być najmocniejsze.

A co z wg zewnętrznym? Bawic się w to czy nie ma sensu ?

Nowe foty w temacie Panowie

Opublikowano

Witam!

No ładnie ładnie tutaj:)

WIdze że kolega podpatrzył licznik u mnie:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.