Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanko jaki telefon będzie najlepszy do 1000zł nowy

Fon ma służyć też do internetu więc bateria musi trzymać

Co tam polecicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym celował w G2. Jeżeli nie przeszkadza Ci mają ilość pamięci wewnętrznej to bierz w ciemno. A jak nie to jeszcze G3S(i jeszcze siana zostanie :P ). Ewentualnie jak nie przeszkadza Ci wielkość telefonu to HTC Desire 620(trochę długi jest przez głośniki stereo),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fon ma służyć też do internetu więc bateria musi trzymać

w smartfonach niestety baterie nie są rewelacyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o chińczykach bo nie wiem czy kolega jest chętny na takie telefony. Meziu, Huawei,robią naprawdę fajne telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszystko to chińczyki bo zamawiają u nich :) No to już masz rozeznanie co kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż troszkę i masz Meizu MX4. Na upartego Sony Xperia Z2 mam osobiście, duża możliwość personalizacji pod względem baterii (Stamina, Ultra Stamina). Nie jestem mega użytkownikiem internetu z telefonu. Z2 służy mi bardziej do zdjęć. Możesz też zerknąć na Nexus'a. A co do baterii w Z2:

Screenshot_2015-04-29-15-30-25.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym celował w G2. Jeżeli nie przeszkadza Ci mają ilość pamięci wewnętrznej to bierz w ciemno. A jak nie to jeszcze G3S(i jeszcze siana zostanie :P ). Ewentualnie jak nie przeszkadza Ci wielkość telefonu to HTC Desire 620(trochę długi jest przez głośniki stereo),

Mówisz o tym ?

http://x-kom.pl/p/224759-smartfon-telefon-fablet-samsung-galaxy-s3-neo-i9301-czarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz G2, mam i G2 i G3 jak dla mnie rewelacja. G2 jako służbowy (troche telefonów, sms) potrafi mi wytrzymac ponad 350 h bez jaj...wiadomo jak używać intensywnie to cudów nie ma. Za to G3 polecam za aparat, przykład(ciemno+flash):
20150428_185013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

Już zamówiony G2

teraz czekam :jerk::jerk::jerk:

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie od razu porządne etui oraz minimum folię poliwęglanową lub szklaną.

Co do etui osobiście używam tzw. "hybrydowych" case'ów czyli nakładasz miękką gumę na tył i boki oraz plastik.

Na Twój nowy smartphone mogę polecić:

- SGP Slim Armor ~80zł - https://www.youtube.com/watch?v=37-Bqp7XhOc

- InCipio DualPro ~120zł - https://www.youtube.com/watch?v=qpRQZ5LTcfU

Dlaczego?
1. Rant wokół ekranu.

2. Dystans między klawiszami a podłożem (jak trzymasz go w kieszeni to mogą same naciskać się przyciski power, vol +, vol -).

3. Idealne dopasowanie markowych etui.

Osobiście mam Incipio DualPro na Z2 i już nie jeden upadek zaliczył i nadal jest bez rys, przetarć korpus prosty.

Ochrona szybki (nie wierz w gorilla glass itp. i tak sie porysuje)
- Poliwęglan - BlueStar ~10zł - prosta w aplikacji i cena do jakości jest najwyższa, trwałość ~ 3miesiące

- Szklana - Nillkin Amazing H+ ~50zł - prosta w aplikacji wysoka jakość i trwała (po roku drobne ryski).

Osobiście przeżyłem batalię z foliami i 80% folii w pewnym stopniu zniekształca obraz, nałożyłem szkło hartowane Nillkin Amazing H+ i nie ma takiego czegoś.

Za klasę premium ochrony podstawowej telefonu wydasz dosyć sporo gotówki ale docenisz to zaoszczędzeniem na naprawy.

Nikt nie napisał o wadach LG, największa to sam korpus nie jest sztywny a po czasie może zacząć skrzypieć i same naciskające się klawisze w kieszeni (bez etui).

Edytowane przez Gilbert1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje case'ów

ale nie trafiłeś w mój gust , ja bym nigdy takiego nie założył tragicznie telefon wygląda

coś kupię ale coś delikatnego lub Quick Window + szkoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...