Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka dokładka... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaka dokładka pasuje do zwyklego zderzaka przedniego... ?

Opublikowano

np z leona cupry :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

A co proponujecie do zwykłego zderzaka w avancie??:)

Opublikowano

tylko i wylacznie dokladne z Leona - trzeba ja delikatnie przycicac, ale pasuje jak ta lala.16949809397_558e90c255_b.jpgSG200280 by Mikolaj Mrowiec, on Flickr

Opublikowano

5i2jo6sd.jpg

potwierdzam!!! tylko dokładka z leona!!!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego Mravel ile masz obnizone auto? poda ktoś nr takiej dokladki,zastanawiam się czy bez gleby nie bedzie to zle wygladac?

Opublikowano

zawias 1BV Sline czyli ok 30mm

Opublikowano

Dobra pier trzeba sie rozglądać za springami z 1 be ale dokladka może leżeć w garazu. .

Opublikowano

Dobra pier trzeba sie rozglądać za springami z 1 be ale dokladka może leżeć w garazu. .

Tylko pamiętaj, że nie wiesz ile pojeździsz na używanych sprężynach (lubią pękać na samym końcu), a nowe to spory koszt... Pomyśl nad Eibach'ami, ja właśnie jestem na etapie wymiany :wink:

Opublikowano

Powiadasz Eibach poro kit? wiem ze ona maja -30mm nie wiem jak to bedzie amorkami 1BA a nie wiem czy nie bedzie za duzo 3 centy w doł moze poczekam i zobacze jak u ciebie bedzie wyglądać:)

Opublikowano

Dokładnie ;) ja mam 1be, czyli -20mm i czytałem, że sprężyny Eibacha -30mm bardzo dobrze z tym grają i obniżenie nie jest jeszcze uciążliwe.
Słyszałem, że amory z 1ba słabo się nadają do obniżenia -20 czy -30mm.
Tutaj jest fajnie pokazana różnica między -20, a -30:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306699-srebrna-be-siodemka-s-line;/page-4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

tylko i wylacznie dokladne z Leona - trzeba ja delikatnie przycicac, ale pasuje jak ta lala.16949809397_558e90c255_b.jpgSG200280 by Mikolaj Mrowiec, on Flickr

Witaj

Kupiłem właśnie tą dokładkę, powiedz co przyciąć? bo niby pasuje całkiem całkiem :)

Pzdr.

Opublikowano

tylko i wylacznie dokladne z Leona - trzeba ja delikatnie przycicac, ale pasuje jak ta lala.16949809397_558e90c255_b.jpgSG200280 by Mikolaj Mrowiec, on Flickr

Witaj

Kupiłem właśnie tą dokładkę, powiedz co przyciąć? bo niby pasuje całkiem całkiem :)

Pzdr.

ja docinalem, z tego co pamietam, ten bolec ktory jest na jej samym srodku. Docinaj z umiarem. Jak przyłozysz to sam bedziesz wiedzial co przyciac

Opublikowano

Mravel a jak wyglada u ciebie ona z profila masz jakieś foto

Opublikowano

juz nie mam, zmienilem zderzak na DTM a ten z dokladka sprzedalem 2 dni temu

Opublikowano

Aha rozumie szkoda trudno będę widział u siebie jak będzie wyglądać tylko 1be musze założyć pozdro

Opublikowano

Ja mam właśnie 1BE, pomodzę z tą dokładką jak znajdę chwilę.

Opublikowano

Zwykly zderzak masz? Zapodaj foto jak ogarniesz temat

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś możne u siebie ezlipa ??widział na żywo dotykał ?? miałem od cupry w tym roku z 4 dni i ściągnąłem boo ciągle o coś zachaczalem i się wyrywała a ten ezlip podobno bardziej elastyczniejszy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.