Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8T 99r. Automat


Miszczu1203

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji wymienić filtr i wyczyscić sterownik hydrauliczny.

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo :)

Każdy olej się niszczy, traci swoje właściwości wraz z czasem, zmianami temperatury, itp.

Dodatkowo w zime potrafi zbierać się w nim woda przy szybkim stygnięciu :)

Nie piszę już o opiłkach i innych :)

U mnie cała operacja z filtrem i olejem kosztowała 450 zł.

Spokój na 60 tys. km

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę trochę temat bo na chwilę go całkiem porzuciłem bo dowiedziałem się od poprzedniego właściciela że 40k km temu był wymienian(podobno). A jako że mam trochę więcej gotówki odłożonej to mogę sobie pozwolić na większy wydatek. Możecie mi dać jakąś dokładną instrukcje co jak zrobić? Przy okazji będę wymieniał ten filtr. Żeby było rozpisane co jak rozkręcić i potem jak złożyć i z jaką siłą to podokręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poszukać, i w myślach jeden temat uzupełniać kolejnym. bo czasami w którymś linki wygasną itd. więc musisz kombinować. na YT jest parę filmików.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie czy jest jakiś bagnet to sprawdzenia poziomu w skrzyni bo mi jak wymieniali to robili to na przelew jak jest ten bagnet to gdzie go znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrzyniach bez lock-up czyli do 95r był bagnet, 96r wzwyż (z lock-up) nie mają bagnetu i wymiana oleju jak i sprawdzanie jego stanu jest "na przelew"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrzyniach bez lock-up czyli do 95r był bagnet, 96r wzwyż (z lock-up) nie mają bagnetu i wymiana oleju jak i sprawdzanie jego stanu jest "na przelew"

dzięki :hi:

a teraz jak bym chciał sprawdzić to na przelew tylko jedno pytanie na zimno czy na ciepłym silniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a teraz jak bym chciał sprawdzić to na przelew tylko jedno pytanie na zimno czy na ciepłym silniku

parę postów wyżej wrzuciłem link, przeczytaj a nie będziesz musiał zadawać pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...