Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozebrać tapicerke z przednich drzwi A4 97r


mtks

Rekomendowane odpowiedzi

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

odkręcasz trzy wkręty zaznaczone strzalkami

zdejmujesz osłonę pod klamką

pod nią będą jeszcze dwa wkręty

i wysuwasz do góry

dalej to tylko odłączasz linkę od klamki wewnętrznej oraz przewody od lusterek, szyb, głośników

tapiceraqx5.th.jpg

:621:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie pod temat.

muszę skleić osłonę głośnika - ktoś w nią kopnał i pękła. a przy okazji;

nie odbija mi klamka wewnętrzna. czy do sie to zrobić - spadła spreżynka - czy raczej nienaprawialne? mozna klamke wyjac nie demontujac tapicerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już jesteśmy przy tapicerce, to poszukuje takiej jak na zdjęciu a okazuje się,że nie jest to takie łatwe bo jest kilka typów ( na klamki, sterowanie elektryczne tylko szybami przednimi, inny kolor wypełnienia ). Mam pytanie czy istnieje możliwość przełożenia tego szarego materiału wraz z szarym platikiem do innej tapicerki - bo akurat mogę nabyć boczki z wersji angielskiej i jeśli byłoby to wykonalne to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem... Niestety nie jestem w stanie zdjąć tego plastiku po odkręceniu śrubki na środku drzwi - nie wiem czy chodzi o plastik, na którym była śrubka, czy ten wyżej z przyciskiem do otwierania szyby? Byłbym bardzo wdzięczny za pokazanie tego elementu na zdjęciu, a jeszcze lepiej zdjętego oraz od strony wewnętrznej, aby pokazać ewentualne zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...