Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 przewożenie dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, temat może banalny, ale chciałbym poznać wasze opinie na temat przewożenia 2 dzieciaków jedno 3.5 roku drugie 1 miesiąc plus rodzice. W jakiej konfiguracji byście ich posadzili ? Fotelik dla syna 3.5 roku jest tak duży że na przednim siedzeniu nie pasi (zmienić fotelik na mniejszy ?) dwójka dzieci z tyłu też lipa bo nie ma miejsca dla matki przy tym 1 miesięcznym. Dodam, że poduszki z przodu nie da się wyłączyć. Ja wy sobie radzicie z taką sytuacją ?

Edytowane przez radi88PL

Opublikowano

Cześć, temat może banalny, ale chciałbym poznać wasze opinie na temat przewożenia 2 dzieciaków jedno 3.5 roku drugie 1 miesiąc plus rodzice. W jakiej konfiguracji byście ich posadzili ? Fotelik dla syna 3.5 roku jest tak duży że na przednim siedzeniu nie pasi (zmienić fotelik na mniejszy ?) dwójka dzieci z tyłu też lipa bo nie ma miejsca dla matki przy tym 1 miesięcznym. Dodam, że poduszki z przodu nie da się wyłączyć. Ja wy sobie radzicie z taką sytuacją ?

dlaczego uważasz że poduszki nie da się wyłączyć kiedyś u siebie vagiem wyłączałem ale wszystkie poduchy

Opublikowano

Vagiem można również poduszkę pasażera tylko wyłączyć

Opublikowano
  • Autor

Wydawalo mi sie, ze w schowku powinien byc wylacznik air bagu na kluczyk. Tak czy inaczej mozesz kolego napisac jak vagiem wylaczyc poduche pasazera ? Jaka jest pewnosc ze nie zadziala ?

Opublikowano

W przypadku przedlifta nie da się wyłączyć kluczykiem w schowku bo nie występowało to Wogole. Przez vag tez mi się nie udało. Może zależy od modelu sterownika. W polifcie juz występował wyłącznik w schowku ale nie każdym. Zdejmij schowek i zobacz czy nie wisi ci tam jakaś luźna wtyczka. Jeżeli tak to znaczy ze instalacja jest i musisz zamontować wyłącznik i lampkę z kontrolka oraz wykonać kodowaniamc

Opublikowano

tu masz opisane kodowania sterowników w a4 b5 i między innymi jest też jak właczyc bać wyłaczyć poduszke pasarzera

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3403-kodowanie-sterownikow-w-audi-a4-b5-1995-2001/

Opublikowano

Koledzy dobrze radzą, też kiedyś przy grzebaniu pod schowkiem zauważyłem tajemniczą kostkę i prawdopodobnie jest ona od wyłącznika poduszki. Wygląda ona tak ;)

4jvb7ota.jpg

Opublikowano

Dokładnie jest ona od wyłącznika poduszki. Jak ktoś chce to mam na zbyciu oryginalny wyłącznik poduszki.

Opublikowano
  • Autor

Ile chcesz ? podejdzie P&P ? co z kluczykiem ?

Opublikowano

Jeżeli masz kostkę to pasuje. Kluczyk no może będzie pasował jeżeli nie to trzeba rozebrać i dopasować zapadki. I później jeszcze musisz tylko lampkę wymienić na taka z kontrolka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.