Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 przewożenie dzieci


radi88PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, temat może banalny, ale chciałbym poznać wasze opinie na temat przewożenia 2 dzieciaków jedno 3.5 roku drugie 1 miesiąc plus rodzice. W jakiej konfiguracji byście ich posadzili ? Fotelik dla syna 3.5 roku jest tak duży że na przednim siedzeniu nie pasi (zmienić fotelik na mniejszy ?) dwójka dzieci z tyłu też lipa bo nie ma miejsca dla matki przy tym 1 miesięcznym. Dodam, że poduszki z przodu nie da się wyłączyć. Ja wy sobie radzicie z taką sytuacją ?

Edytowane przez radi88PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, temat może banalny, ale chciałbym poznać wasze opinie na temat przewożenia 2 dzieciaków jedno 3.5 roku drugie 1 miesiąc plus rodzice. W jakiej konfiguracji byście ich posadzili ? Fotelik dla syna 3.5 roku jest tak duży że na przednim siedzeniu nie pasi (zmienić fotelik na mniejszy ?) dwójka dzieci z tyłu też lipa bo nie ma miejsca dla matki przy tym 1 miesięcznym. Dodam, że poduszki z przodu nie da się wyłączyć. Ja wy sobie radzicie z taką sytuacją ?

dlaczego uważasz że poduszki nie da się wyłączyć kiedyś u siebie vagiem wyłączałem ale wszystkie poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem można również poduszkę pasażera tylko wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze w schowku powinien byc wylacznik air bagu na kluczyk. Tak czy inaczej mozesz kolego napisac jak vagiem wylaczyc poduche pasazera ? Jaka jest pewnosc ze nie zadziala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku przedlifta nie da się wyłączyć kluczykiem w schowku bo nie występowało to Wogole. Przez vag tez mi się nie udało. Może zależy od modelu sterownika. W polifcie juz występował wyłącznik w schowku ale nie każdym. Zdejmij schowek i zobacz czy nie wisi ci tam jakaś luźna wtyczka. Jeżeli tak to znaczy ze instalacja jest i musisz zamontować wyłącznik i lampkę z kontrolka oraz wykonać kodowaniamc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz opisane kodowania sterowników w a4 b5 i między innymi jest też jak właczyc bać wyłaczyć poduszke pasarzera

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3403-kodowanie-sterownikow-w-audi-a4-b5-1995-2001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze radzą, też kiedyś przy grzebaniu pod schowkiem zauważyłem tajemniczą kostkę i prawdopodobnie jest ona od wyłącznika poduszki. Wygląda ona tak ;)

4jvb7ota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest ona od wyłącznika poduszki. Jak ktoś chce to mam na zbyciu oryginalny wyłącznik poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz ? podejdzie P&P ? co z kluczykiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kostkę to pasuje. Kluczyk no może będzie pasował jeżeli nie to trzeba rozebrać i dopasować zapadki. I później jeszcze musisz tylko lampkę wymienić na taka z kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...