Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Myslałem o czymś innym . Rotory to trochę oklepane felgi z rok temu był na nie szał i wszyscy je wkładali ja chciałem coś bardziej indywidualnego wsadzić . Zobaczymy jak wyjdzie . jeszcze trochę czasu zostało do lata


Pany jak wam się widzi ROTOR 21 cali na a8 d3 . Mało czasu jiż do lata i trzeba już konkretnie się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rotor w a8 trochę nie pasuje.. Chociażby z powodu ze oklepane to jest w Audi a4/5/6/7.. W a8 widziałbym coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi ;o)) na forum a8 pokazali mi zdjecie a8 d3 na 21 rotor i wygląda niestety słabo . Tak normalnie nijak . heh rotor odpada decyzja podjeta. jeszcze raz dzięki za wasze opinie.

Szukam czegoś na lato wiec wszystkie opinie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi ;o)) na forum a8 pokazali mi zdjecie a8 d3 na 21 rotor i wygląda niestety słabo . Tak normalnie nijak . heh rotor odpada decyzja podjeta. jeszcze raz dzięki za wasze opinie.

Szukam czegoś na lato wiec wszystkie opinie mile widziane

Pisząc moja opinie miałem na mysli ciemnego rotora, natomiast teraz tak myśle ze całe srebrne fajnie by leżały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi ;o)) na forum a8 pokazali mi zdjecie a8 d3 na 21 rotor i wygląda niestety słabo . Tak normalnie nijak . heh rotor odpada decyzja podjeta. jeszcze raz dzięki za wasze opinie.

Szukam czegoś na lato wiec wszystkie opinie mile widziane

Witaj,

Kolego masz rację rotor jest zbyt delikatny do masywnej bryły A8.

Na A8 genialnie wygląda wzór exclusive z S8:

http://allegro.pl/audi-a6-a8-felga-felgi-20-oryginal-komplet-i5469845962.html

Felga super jakości no i można wyrwać ori w dobrej cenie :D

Do tego dajesz 12 mm dystans na przód i 20 na tył i jest perfekt :D

Jeśli byś chciał to możesz znaleźć ten wzór w 21" z Q7, tyle że wtedy musiałbyś adaptery zastosować z 5 x 130 na 5 x 112,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzór nigdy mi się nie podobał , możesz coś powiedzieć na temat tego adaptera . fele od q7 można wyrwac w dobrych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzór nigdy mi się nie podobał , możesz coś powiedzieć na temat tego adaptera . fele od q7 można wyrwac w dobrych pieniądzach

Witaj,

Kółka z Q7/Cayenne/Touareg na A8 to fajny pomysł.

Potrzebowałbyś adaptery np. przy felgach z Q7: z 5 x 112 na 5 x 130 kołnierz centrujący 71,6 mm.

Tu idealny byłby 15mm np. H&R:

http://www.amazon.co.uk/Adapters-5X112-5X130-15mm-Skoda/dp/B00BWUS47I

Jeśli chciałbyś włożyć felgę z Cayenne to potrzebowałbyś adapter 20 mm bo w Cayenne przy 10 x 21 masz ET ok.50 :

http://store.allsprings.com/audi-5x112-to-porsche-5x130-trak-20mm-wheel-adapter-p2106.aspx

Poczytaj o adapterach w necie.

Skontaktuj się też z Dystom.pl wiem, że mają w ofercie takie adaptery ale o szer. 25 mm.

Podrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czy to felgi od Dawmac?

Co to za rozmiar? 22"...?

Wydają się za duże...

Gumy to tam prawie nie ma...

Jak z jakościa tych felg?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są za duże. Tak jak nie bardzo przepadam za Audi to A8 jest jednym z moich marzeń. Uwielbiam charakterystykę silnika 4.2 połączony z komfortem podróżowania :)

Edytowane przez bobersky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego koła nie założył, do A8 w ogóle nie pasuje. Wygląda jak auto jakiegoś drug dealera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne felgi ale jak koledzy pisza chyba za duze. Pisales wczesniej o AXE EX14 maja fajna glebokosc ciekawe jak by to wygladalo w A8. Tez mam A8 d3 06 i mysle nad felgami i te AXE mi w glowie siedzi. Mam teraz 20" ale szerokosc 9 i slabo to wyglada w A8. Btw piekne autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi od dawmac kupione rok temu . Sprzedaje je chłopak który sprzedal swoje a8

na zdjęciu jest opona 245 i jest zrobiony mega naciąg

koła będą sprzedawane na oponie 265 .

Jest to 22 cale na d4 nie wygląda że jest za duże, tam jest opona 265

image.jpg

image.jpg

Mniejszych nie ma . Szukałem 21 cali ale cieżko coś dostać w rozsądnych pieniądzach . 20 cali ginie w a8

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Guma 265 będzie ok.

Jeśli Tobie się wzór podoba i jakość jest ok to można brać...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem felgi . opony 265 /30 /22 w b. dobrym stanie . 245/30/22 nówki do sprzedania . jedna felga przytarta , zobaczymy co da się z tym zrobić. Jeśli nie da się tego zrobić w miarę dobrze to na następny sezon zastanowię się czy ich nie zregenerować i przemalować na srebrny połysk tak jak miałem a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz windę w dol opuszczal na sama glebę? Do tych 22 pasuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jeszcze ich nie przymierzałem na moje d3. czekam na pierścienie centrujące do felg i dopiero przymiarka. wtedy się okaże czy trzeba dac jakiś dystans i czy zawias opuścić w dół . Nie mogę się doczekać aż je wsadze na auto ale niestety mało mam ostatnio czasu i ta pogoda cały czas robi psikusy . Na forum już pare osób śmiga na letnich hehe już się nie mogli doczekać letnich laczków. Jak tylko założę zaraz wrzucę fotki na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...