Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór EGR


smokey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, najprawdopodobniej padł mi zawór EGR i wyświetla mi sie kontrolka od silnika. Miał ktoś podobny problem? Zawór bedzie do wymiany? Czy wystarczy go pożądnie wyczyścic? Czytałem też że można go poprostu zaślepić. Proszę o rady osób, które już z tym tematem się stykneły.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, najprawdopodobniej padł mi zawór EGR i wyświetla mi sie kontrolka od silnika. Miał ktoś podobny problem? Zawór bedzie do wymiany? Czy wystarczy go pożądnie wyczyścic? Czytałem też że można go poprostu zaślepić. Proszę o rady osób, które już z tym tematem się stykneły.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Jakie błędy zarejestrował komputer ? podłączałeś go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam kabla bo autko posiadam od nie dawna. Jak tylko kupie kabel to podłącze i napisze co tam wyszło. Ktoś wie czy można z tym jeździć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie podlaczales do kompa to skad pewnosc, ze to EGR :) Ja z check engine bym sie bal troche jezdzic.

Btw jak bys kupowal kabel to polecam czarny polski http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Wczesniej kupilem taki niebieski chinski i za cholere nie dzialal, a viaken od strzala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie podlaczales do kompa to skad pewnosc, ze to EGR :) Ja z check engine bym sie bal troche jezdzic.

Btw jak bys kupowal kabel to polecam czarny polski http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Wczesniej kupilem taki niebieski chinski i za cholere nie dzialal, a viaken od strzala.

Byłem na stacji diagnstycznej i wychwycili błędy ze spalinami, ale to jeszcze zanim kontrolka mi się zapaliła. Poza tym ktoś to potwierdził i myślalem że tu ktoś coś podpowie. Jutro powinienem wiedziec co jest nie tak.

Można zamknąć. Okazało się że błąd mieszanki paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...