Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

To moze teraz poszukaj i zmien. Nie wiem jak na gumie by sie sprej trzymal, tym bardziej ze masz je w takim miejscu, ze odpryski mogly by sie szybko pojawiac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie dobre, widac ze cos pycone przy aucie, ale kto nie w temacie to nie bedzie wiedzial :D widoczny silikon budzi ciekawosc :)

sam zmierzam do podobnego efektu, tylko martwi mnie jedna sprawa... bardzo duzo jezdze i jak kwestia spalania? ;p

oczywiscie nie pytam jak ciśniesz, bo wtedy to nie ma znaczenia, ale tak przy spokojnej jezdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak myslałem ;) z kazdym dniem bardziej mnie kusi zeby to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie stare graty bym przechwycił jak przez zimę nic nie zrobię.. albo odłożę trochę kasy i zrobię też "czapkę" dla pewności ;)

a jak będzie jakaś chwila to w grudniu to podjadę zobaczyć jak Ci to lata, czy to jest efekt którego oczekuję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko [emoji106]1: to teraz trzeba się ustawić :decayed:

jeszcze dyda byście wzieli :decayed:
Buhaha, mi to serii nie trzyma a chcesz żebym z nimi stawał :-P

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hammer :hi:

osłony z podświetleniem led a6c6

4b5f40073f1a5389gen.jpg

Mam takie doły u siebie :decayed: . Podejdą bezproblemowo pod lustra z S4 ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie doły u siebie . Podejdą bezproblemowo pod lustra z S4 ?
bez małej rzezby sie nie obejdzie , ale podejda :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hammer :hi:

osłony z podświetleniem led a6c6

4b5f40073f1a5389gen.jpg

Mam takie doły u siebie :decayed: . Podejdą bezproblemowo pod lustra z S4 ? :eusathink:

Musisz delikatnie podciać stelaż w lusterku. A potem podłączyć pod coś ledy. Ja u siebie mam zrobione tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche roboty jest , obecnie auto w pelnym pakiecie zima na 17"

do gwintu na tył doszły takie adaptery dystansujace by "Grześ"

oraz nowy aku Centra i nowe świeczki Beru

12270456_979046355468122_1636253577_n.jp

powoli rezam ledy a6 zobaczymy co wyjdzie

Dzięki standardowo dla Grzesia Tomka , Kuby za pomoc :hi:

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni amortyzator ma bardzo dużą regulacje góra/dół

z tylu na max wykręconej nakrętce z gwintu i tak jest za nisko , a dzieki temu patentowi regulacja zwiekszyła sie o cale 3cm

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to tą tulejke podkladasz zamiast regulacji z gwintu, czy gdzie ? Jaki masz gwint, ze wysokosci w nim brakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musisz delikatnie podciać stelaż w lusterku. A potem podłączyć pod coś ledy. Ja u siebie mam zrobione tak:

:decayed: Spoko spoko. Ten etap jest już za mną :wink: . Piłowałem stelarz lustra bo trzeba było zrobić miejsce na lampkę w osłonie.

Planuję po prostu przekładkę zrobić. Czyli moje stare doły (z LED'ami) zostawiam, a wsuwam na ich miejsce Lustra S4. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12270456_979046355468122_1636253577_n.jp

Na zdjęciu jest max skrecona nakrętka "pierscień" ktory trzyma sprężyne (w takiej konfiguracji auto leży na ziemi)

przy wykręcaniu jej dzwigasz auto , ten adapter to jakby pierscień tylko o grubości 3cm

Bez pierscienia od blotnika do ziemi mialem chyba 61cm dla mnie to za mało , a nie lubie jak auto przodem wyżej stoi

Zawieszenie to DTS comfort line pewnie w instrukcji bylo napisane , że zakresy regulacji to np Przód +30/-70 Tył -20/-50

w zime lubie mieć auto wysoko z tąd ten pomysł

regulowac można przy pomocy grzechotki z przedłużką i nasadką imbusową lub kluczami z gwintu

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, teraz mniej wiecej czaje, jeszcze jakbys mogl to pstryknij fotke jak zalozysz to na swoje miejsce i ustawisz. :) jak Ci sie jezdzi na tym gwincie ? Jakies porownanie masz np z TA czy AP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do komfortu to bardzo zbliżone do Slinowego z tym ze mniej buja jest sztywniej , ap mialem beton ale to w b5 , w czerwonym b7 mialem Ta-tech na sprezynach weiteca minus byl taki że auto siadalo po czasie ale to chyba wina sprężyn było wygodnie , na tym dts jak ustawilem finalnie to nic nie siadało przez caly sezon i o to chodzi


lampy led a6 c6 prawie gotowe zostały jakies drobne poprawki, klejenie kloszy , ogarnięcie elektroniki i montaż

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...