Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kluczyki - co oznacza komplet?


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wczoraj oglądałem jakiś program na TURBO i aż nie wierzyłem co tam koleś wygadywał o kluczykach...

Skradli mu autko i nie chcą mu wypłacić kasy bo opinia biegłego sugeruje że jeden z kluczy był matką dla innego (widać to po rysach) i chcą od niego tego 3ciego dorobionego klucza, którego koleś nie ma...

ale mam inne pytanko... mam AC... i 2 komplety kluczy (żadnego serwisowego nie mam - tylko 2 scyzoryki + jakiś otwierany plastik z dwiema naklejkami kodowymi) - czy to jest komplet dla A4 B6 z 03.2004 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ile kluczyków deklarowałeś przy ubezpieczaniu autka AC? :wink4: Bo to właśnie od tego zależy. Z tego co pamiętam to nawet fotkę robili kluczyka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deklarowałem 2 - bo tyle mam i w niemieckim salonie (komisie) zapewniali mnie że w tym roczniku serwisowego już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być :) z kluczykami to temat rzeka :gwizdanie: A ubezpieczyciele tylko czekają jak tu nie wypłacić :evil:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 19:33_________________________________________________serwisowy kluczyk jest plastikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisowy kluczyk jest plastikowy

Niestety, nie jest platikowy. Kluczyk serwisowy jest taki jak normalny - dodatkowo jest na nim biały znaczek klucza. Nie pozwala on na otwieranie schowka i bagażnika w przypadku kiedy zostawia się samochód w serwisie. Oczywiście jeżeli zamknie się je wcześniej zwykłym kluczykiem.

Przykładowe zdjęcie:

4590258811wo9.jpg

Plastikowy, to kluczyk, który należy trzymać w miarę możliwości zawsze przy sobie (ja mam w portfelu). Służy do awaryjnego otwierania samochodu np. przy zatrzaśnięciu kluczyków w bagażniku - ostatnio nawet miałem taką sytuację. Co ciekawe, jest w nim nawet pastylka immo - co pozwala dodatkowo na odpalenie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jest platikowy. Kluczyk serwisowy jest taki jak normalny - dodatkowo jest na nim biały znaczek klucza. Nie pozwala on na otwieranie schowka i bagażnika w przypadku kiedy zostawia się samochód w serwisie. Oczywiście jeżeli zamknie się je wcześniej zwykłym kluczykiem.

Przykładowe zdjęcie:

4590258811wo9.jpg

Plastikowy, to kluczyk, który należy trzymać w miarę możliwości zawsze przy sobie (ja mam w portfelu). Służy do awaryjnego otwierania samochodu np. przy zatrzaśnięciu kluczyków w bagażniku - ostatnio nawet miałem taką sytuację. Co ciekawe, jest w nim nawet pastylka immo - co pozwala dodatkowo na odpalenie silnika.

Chyba tylko w B5. Ja mam zwykły plastikowy bez immo. Moge sobie co najwyzej dzwi pootwierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Tomek w B6 serwisowy jest plastikowy. Ja miałem 2 scyzoryki + serwisowy czyli razem 3 Klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 21 Październik 2008, 19:33[/size]_________________________________________________serwisowy kluczyk jest plastikowy

ale grot ma metalowy :gwizdanie:

edca8776d3b7ab56.jpg

to jest komplet kluczy od B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 21 Październik 2008, 19:33[/size]_________________________________________________serwisowy kluczyk jest plastikowy

ale grot ma metalowy :gwizdanie:

edca8776d3b7ab56.jpg

Dokadnie to miałem na myśli. Ale czy to możliwe, że w B6 i B7 nie dawali już serwisowego? Bo serwisowy, to ten ze zdjęcia wyżej, a przeznaczenie plastykowego już opisałem. Raczej nie dawałbym go ludziom z serwisu, żeby przez nieostrożność połamali go w którymś z zamków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...