Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BFB gdzie jest pompa paliwa?


Aldis

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, po tygodniach wycia pompy paliwa dziś nie udalo mi sie po krótkim postoju odpalić silnika. Zdjałem tylna kanape i zgodnie z instrukcjami z youtube odkreciłem czarna pokrywę po stronie pasażera w celu spisania numerów z pompy- i tu zaskoczenie - pod pokrywa znalazłem gołą blachę baku. Odkręciłem po stronie kierowcy - znów blacha? O co chodzi - gdzie ta pompa? czy w BFB pompa jest w innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz w bagazniku po prawej stronie zaraz za oparciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie - znalazła się tam gdzie piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam jest w bagażniku po prawej stronie

mam avanta, pompa jest pod tym palstikowym wyscieleniem bagaznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj kolego z czego zastosujesz pompe ,

w quattro avant jest pod siedzeniem , za pasazerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj kolego z czego zastosujesz pompe ,

w quattro avant jest pod siedzeniem , za pasazerem

nie wiem z czego zastosuje, szukam jakiejs takiej jak byla, nie wiem czy uzywke czy jakis wkład zamiennik. ja mam avanta 2002 rok oska multitronic

podaj kolego z czego zastosujesz pompe ,

w quattro avant jest pod siedzeniem , za pasazerem

nie wiem z czego zastosuje, szukam jakiejs takiej jak byla, nie wiem czy uzywke czy jakis wkład zamiennik. ja mam avanta 2002 rok oska multitronic

dobralem sie do pompy ale jak ja wyciagnac ze zbiornika? wyglada jakby byla za duza i nie wychodzi przez otwor. Jakos ja trzeba rozdzielic przed wyjeciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wyjdzie tylko trzeba poodłączać od niej wsio od góry, spróbuj jakoś pod kątem czy coś, robiłem to pare lat temu i wyszła a tez mam BFB w avancie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wyjdzie tylko trzeba poodłączać od niej wsio od góry, spróbuj jakoś pod kątem czy coś, robiłem to pare lat temu i wyszła a tez mam BFB w avancie..

no udalo sie

trzeba wypiac uchwyt trzymajacy wezyk wyprowadzony w glab baku, potem przelozyc nad pompe wezyk taki karbowany chyba przelew czy cos i wtedy wychodzi. Wkład pompy już wytargałem i zamówilem nowy po rozmiarach. 105pln z wysyłką zdam relacje po montazu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie  ma pytanko odkrecilem przy listwie  wtryskowej ten gumowy waz od paliwa w celu sprawdzenia czy pompa pompuje waszke  . Przekrecam kuczyk i sucho nic nie leci. A powinno dobic cisnienie prawda  ? Auto nie pali .  1.8t bfb wyskoczyl tez blad czujnika g28 ale skasowal sie  i narazie nie wyskoczyl. Czekam na jakies wskazówki. Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie  ma pytanko odkrecilem przy listwie  wtryskowej ten gumowy waz od paliwa w celu sprawdzenia czy pompa pompuje waszke  . Przekrecam kuczyk i sucho nic nie leci. A powinno dobic cisnienie prawda  ? Auto nie pali .  1.8t bfb wyskoczyl tez blad czujnika g28 ale skasowal sie  i narazie nie wyskoczyl. czekam na jakies wskazowki. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to wina popmki ? U mnie piski też były, byłem przekonany, że pompa się kończy, w momencie gdy zaczęło "śmierdzieć" benzyną pojechałęm do mechanika i okazało się, żę filtr paliwa (bosh'a) uszkodzony był - wymieniony miesiąc wcześniej. Założyłem nowy, ponownie z bosha, wszystko działa ładnie do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnosci nie mam. Moze i filtr. Ogolnie nie slysze pracy pompy. Wczesniej przez zapaleniem bylo ja delikatnie slychac. Moze sa tam jakies przekazniki lub stwrownik pompy wiecie cos o tym ? Gdzie tego szukac o ile takie cos jest w a4 b6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz vaga, wejdz w test output test w engine, po kliknieciu start powinna pracować pompa paliwa w baku, powinno być ją słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem ostatnio vcds. Ok dzieki za info. Zobacze  jesli da sie sprawdzic programem to super . Jak cos to bede pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...