Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Repik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sitar dobrze mówi, objawy wskazują na ten zaworek co pokazał. Sam wymieniałem u siebie, koszt w ASO we Wrocławiu 3 lata temu - 48 zł. Można samemu wymienić. Po ściągnieciu zborniczka wyrównawczego dojście jest ok
  2. Repik odpowiedział(a) na Dead_Universe temat w 1.8T
    Jak masz problem z obrotami. Weź rurę która wychodzi z kolektora ssącego ściśnij, nawet ręką. Jeśli obroty "sie ogarną" to do wymiany "zawór odpowietrzający skrzynię korbową", ale jego wymiana tylko i wyłącznie na oryginał. 2 lata temu we Wrocławiu w ASO koszt 47 zł.
  3. Repik odpowiedział(a) na shadow997 temat w 1.8T
    Jak na moje to przepływka nie domaga.
  4. Repik odpowiedział(a) na EmKw temat w 1.8T
    Dayd_4 W te auta wchodzi 3.8l oleju, a nie 4.2
  5. Repik odpowiedział(a) na EmKw temat w 1.8T
    Nie masz czasem uszkodzonej tej rurki w która bagnet wchodzi ? Ewentualnie źle zamontowaną ? Raczej jak na bagnecie już nic nie pokazuje to kontrolka by Ci się zaświeciła. Możesz też "spuścić" olej z miski i zobaczyć ile go wyleci, wtedy będziesz miał pewność ile teraz jest w misce.
  6. A co to za filtr pawlia ? Ja u siebie po wymianie filtru paliwa, przejechaniu 1k km też miałem wyciem. Również byłem przekonany, że to popmpa, a okazało się, że to filtr pawlia był uszkodzony (a zakładałem bosh'a). Założyłem drugi, dokładie tej samej firmy i spokój
  7. Repik odpowiedział(a) na JACK1981 temat w 1.8T
    Dlaczego 10W40... Producent zaleca 5W40 i nie ma znaczenia czy auto ma przejechane 50k cz 350. Tylko i wyłącznie 5W40. Zawsze mnie zastanawiało myślenie ludzi "... a bo auto ma przejechane X kilometrów to zalewam 10W...". Gdzie auta sprawdzane pewnie maja przejechane nie X a 2X kilometrów, ale pomijam ten fakt. Ja jestem zdania, że trzeba lać to co zaleca producent, nie patrząć na kilometry.
  8. Repik odpowiedział(a) na Ziomal1985 temat w 1.8T
    Ja miałem takie objawy jak Ty, miałem założony filtr paliwa "bosha" po wymianie na kolejny "bosh'a" wszystko jest ok. Też obstawiałem na pompę, ale okazało się, żę to filtr.
  9. Repik odpowiedział(a) na audihajt temat w 1.8T
    Obstawiam czujnik położenia wałka korbowego. Natomiast jeżeli czujnik byłby uszkozdony powinien być pokazany błąd przy odczycie.
  10. Repik odpowiedział(a) na adam1974 temat w 1.8T
    Natomiast stwierdzenie, że były montowane "te słabsze" jest błędne. 1.8 tfsii miały 120km i 160km. Natomiastw B7 był montowany 1.8t BFB z 163km ;)
  11. Repik odpowiedział(a) na Drennei temat w 1.8T
    Stawiam na napinacz paska wielorowkowego. "Zaciągnij" ręczny, złap ten napinacz jakimś kluczem idelikatnie spróbuj autem ruszyć. Jak nie będzie zgrzytania to napinacz do wymiany.
  12. Repik odpowiedział(a) na tadzikg temat w 1.8T
    Moim daniem ten zasięg jest bardzo kiepski. Ja przy normalnej jezdzie jak tankuję do pełna to mam 880-940km. Raz udało mi się nawet przy delikatnej jeździe wlecieć na 1080km zasięgu.
  13. Repik odpowiedział(a) na Aldis temat w 1.8T
    Jesteś pewien że to wina popmki ? U mnie piski też były, byłem przekonany, że pompa się kończy, w momencie gdy zaczęło "śmierdzieć" benzyną pojechałęm do mechanika i okazało się, żę filtr paliwa (bosh'a) uszkodzony był - wymieniony miesiąc wcześniej. Założyłem nowy, ponownie z bosha, wszystko działa ładnie do dziś.
  14. Repik odpowiedział(a) na GRADIENT temat w 1.8T
    Miałem dokładnie tak samo, nawet po chwili zaczął się olej pojawiać w miejscu gdzie wchodzi/łączy się "obudowa" do miski. Okazało się, że źle zamontowany była, po poprawie nie ma problemu z wyciąganiem bagnetu i oleju już nie widać :) Wrzuc ewentualnie zdjęcie. Postaram się spojrzeć co nie tak jest.
  15. Repik odpowiedział(a) na grzesiek0506 temat w 1.8T
    Przeciez to diesel, a tutaj jest sekcja 1.8t -> BENZYNA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.