Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ASN- jakie tlumiki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wyciąłem kata i również nie mam problemów z checkiem, na dodatek zyskałem pewność że gdy dopadnie mnie wypadanie cewek i zaleje kata to mi nie rozsadzi bloku:)

Opublikowano

Wystarczy, że żadnego szarpnięcia w tym silniku nie będzie się ignorowało i by od razu wymieniało się w nim wadliwe cewki/świece/sondy/wtryski (a do czasu usunięcia usterki jeździło się spokojnie). :hi:

Nierozsądne jest moim zdaniem wycinanie zdrowych "nerek" samochodu... w przekonaniu, że za jakiś czas pewnie i tak padną :facepalm:

Owszem padną... ale w głównej mierze od zaniedbań właściciela!

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy, że żadnego szarpnięcia w tym silniku nie będzie się ignorowało i by od razu wymieniało się w nim wadliwe cewki/świece/sondy/wtryski (a do czasu usunięcia usterki jeździło się spokojnie). :hi:

Nierozsądne jest moim zdaniem wycinanie zdrowych "nerek" samochodu... w przekonaniu, że za jakiś czas pewnie i tak padną :facepalm:

Owszem padną... ale w głównej mierze od zaniedbań właściciciela

Racja, tnąc katy sugerowałem się opiniami osób które miały z tym problem, zastanawiam się nad wstawieniem sportowego kata na 2,5'' gdy będę robić preformence całego wydechu.

Opublikowano

A jaki miały "factor" te katy?

A raczej pre-katy.

Jedna ze stron to na pewno poniżej 0,5 (wywala wtedy checka)... a druga? :mysli:

Opublikowano

panowie mogę mieć tłumiki koncowe marki SUPERSPRINT czekam na odpowiedzi

wszystko można zależy od kosztów

a wracając do tematu tłumików to po przeróbce dżejki brzmi to o niebo lepiej niz przed ale dalej troche poloneza zostało dziś jade na wycene przeróbki wydechu bo zdecydowałem sie go doprowadzić do ładu

Opublikowano
  • Autor

tu masz ostatnie nagranie, tak jak wspominałem, aparat jest zbyt czuły na wysokie tony, albo ja jestem głuchy ;p w każdym razie dźwięk jest spoko:)

https://drive.google.com/open?id=0BwoWX-MdDNWmZWE5NVVsZUpBYVU

https://drive.google.com/open?id=0BwoWX-MdDNWmcTQ2cXlsZkduT0k

poprawione :)

Edytowane przez dżejki

Opublikowano

robocizna plus część 500 zł mowa tylko o usunięciu katalizatorów i wstawieniu zamiast dużych katów tłumików rozprężnych nie wiem na czym to ma polegać ale człowiek który sie tym zajmuje działa od 1995r i mowił że efektu poloneza nie będzie na pewno. Doda to trochę bulgotu a pierwsze dwa zastąpi kwasówka sondy zostano na miejscy. nie biorą starych katalizatorów więc pytanie komu je opchnąć? :P

Odsłucham później bo teraz młody śpi

PS. źle wstawiłeś link nie da sie nic sprawdzić.

tak brzmi moje truchło narazie

https://drive.google.com/file/d/0BxUPXm8s4K9CYTU2cmlMMWUzdjg/view?usp=sharing


.

Edytowane przez Kruk_89

Opublikowano
  • Autor

poprawione, u Ciebie seria, więc dźwięk znany :) Czekam na efekty jak zrobisz przelot :)

Opublikowano

Ponawiam pytanie - Kruk, jaki współczynnik wydajności wylicza ECU dla Twoich katów?

Opublikowano

Ponawiam pytanie - Kruk, jaki współczynnik wydajności wylicza ECU dla Twoich katów?

ty no nie wiem powiem szczerze, wiem aby że jedna strona była poniżej wydajność progowej druga jesszcze niby spoko ale już też siee zbliżała to granicy chek engine

no brzmi całkiem przyjemnie :naughty:

mi sie podoba coś w stylu porsche panamera

myślicie że dało by sie ten dźwięk uzyskać w naszych 3 litrach?

Opublikowano

Boże chroń przed takimi modyfikacjami :facepalm:

Jak dla mnie katy się powinno wymienić, a nie wywalać na amen. Dobry warsztat tłumikarski dopasuje dobre zamienniki (jeśli ori zamienniki byłyby dla kogoś za drogie).

Nie wierzę, że się nie da.

Opublikowano
  • Autor

Ponawiam pytanie - Kruk, jaki współczynnik wydajności wylicza ECU dla Twoich katów?

ty no nie wiem powiem szczerze, wiem aby że jedna strona była poniżej wydajność progowej druga jesszcze niby spoko ale już też siee zbliżała to granicy chek engine

no brzmi całkiem przyjemnie :naughty:

mi sie podoba coś w stylu porsche panamera

myślicie że dało by sie ten dźwięk uzyskać w naszych 3 litrach?

z v6 nie da się zrobić v8 :( Podobne doznania czuję gdy pod firmą przejeżdża maseratti quatroporte, aż włos na rękach się jeży :P

Opublikowano

nawet żadnymi tłumikami nie uzyska takiego efektu?

Opublikowano
  • Autor

nie ma szans:)

Opublikowano

:cry: w poniedziałek wrzuce przelot ale na seryjnym tłumiku srodkowym i koncowych chyba że będzie strasznie brzmieć to nie będe sie kompromitował i wrzuce dopiero po wymianie danych tłumików

Opublikowano
  • Autor

różne silniki różnie się zachowują, gdy mialem chryslera sebringa 2.7 benzyna wyciąłem jedynie środkowy tłumik, dźwięk był doskonały, bulgotał bardzo miło dla ucha (nie chodził jak wyścigówka tj. w przypadku audi), ale to był amerykaniec, one są tworzone z pasją.

Opublikowano

coś sie da zrobić jednak z wydechem ale pewno trzeba by było naprawde kogos ogarnietego

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj słyszałem 3.0 z tłumikami od mustanga, zwracam honor, robi straszną robotę!!!

Opublikowano

komu opchnełeś swoje katy?

Opublikowano

Taka przeróbka kojarzy mi się z wioskowymi Golfami, które już z daleka groźnie warczały i buczały a pod maską miały zagazowane 1.6 :facepalm:

Edytowane przez BeyerBrown

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.