Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?


acezary_00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuje kolego. Musiałbyś cały zderzak wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ma ktoś z was na a4 b8 taki o to dyfuzor i wyslalby parę fotek bo myślę nad zakupem takiego 

MD-3987_20141029110036_6078610ba6e0bc57.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zdjęć z różnych ujęć bo na tej fotce wygląda  ale kto wie jak z innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wczesniej taki dyfuzorprzed zmiana zderzaka na sline. Jakosc bardzo srednia i do tego ciezko bylo z idealnym dopasowaniem. Trzeba bylo srubkami od srodka zderzaka dobrze podociagac. Nie wygladalo to idealnie ale tez nienajgorzej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2017 o 17:57, Patrykjagoda napisał:

Hej ma ktoś z was na a4 b8 taki o to dyfuzor i wyslalby parę fotek bo myślę nad zakupem takiego 

MD-3987_20141029110036_6078610ba6e0bc57.jpg

Ja taki zakupiłem na Allegro i mam już zamontowany na aucie. Według mnie jakość OK i pasuje idealnie w miejsce standardowego. Oczywiście trzeba się trochę namęczyć żeby go wpasować ale nie trzeba żadnych dodatkowych mocowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ?

posiadka ktoś taki dyfuzor i mógłby sie wypowiedzieć jak to wyglada i pasuje ? ? albo polecić jakiś innym ? Zderzak nie s-sline niestety 

Dyfuzor

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś montował taki dyfuzor ? faktycznie pasuje idealnie ? może ktoś ma do sprzedania jakiś niepotrzebny do zwykłego zderzaka przedliftowego ?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-dyfuzor-tylni-sline-spoiler-i7146717112.html#thumb/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopinam się

Szukam dyfuzora dokladki na tyl

Audi a4 b8 sedan po lifcie a komin po każdej stronie po jednym. 3.0 tdi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam się nad takim:

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-spoiler-dyfuzor-zderzaka-top-design-7697434651

myślę zakupić w tym miesiącu. Mam jeszcze pytanie czy dyfuzor w zderzaku zwykłym jest taki sam w avancie jak i w sedanie? 
Jest też jeden dyfuzor na allegro i gość twierdzi, że pasuje tylko do avanta, nie pasuje do sedana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gutowski napisał:

ja zastanawiam się nad takim:

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-spoiler-dyfuzor-zderzaka-top-design-7697434651

myślę zakupić w tym miesiącu. Mam jeszcze pytanie czy dyfuzor w zderzaku zwykłym jest taki sam w avancie jak i w sedanie? 
Jest też jeden dyfuzor na allegro i gość twierdzi, że pasuje tylko do avanta, nie pasuje do sedana. Pozdrawiam

Tak dyfuzor jest taki sam dla wersji sedan i Avant. Przemyśl to dobrze, 400zl za taki szajs to sporo. Za te pieniądze idzie wyrwac zderzak kompletny ori. Najlepiej od razu z lifta wrzuć i będzie o wiele inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MaciekPL napisał:

Tak dyfuzor jest taki sam dla wersji sedan i Avant. Przemyśl to dobrze, 400zl za taki szajs to sporo. Za te pieniądze idzie wyrwac zderzak kompletny ori. Najlepiej od razu z lifta wrzuć i będzie o wiele inaczej :)

Ale s-linę ? Bo zapewne chodzi o samo dokładkę która znacznie ładniej wyglada ;)  i zakładając zderzak od lifta trzeba odrazu tez lampy wymieniać tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GrzegorzSi napisał:

Ale s-linę ? Bo zapewne chodzi o samo dokładkę która znacznie ładniej wyglada ;)  i zakładając zderzak od lifta trzeba odrazu tez lampy wymieniać tak ?

Tak ta dokładka która kolega pokazuje to jest do zwykłego zderzaka nie s line. Zakładając zderzak lifta do przedlifta lampy zostają nie trzeba ich zmieniać. Tak samo zaczepy zostają stare. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

O widzisz mysalem ze trzeba zmieniać tez lampy ? 

Nie nie wszystko pasuje. Więc wydaje mi się że lepiej od razu kupić taki zderzak niż bawić się w jakieś dodkladki do zwykłego zderzaka. To nawet nie wyglada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pasuje ale może w avancie, w sedanie mieszanie przed i polift nie przejdzie, nie będzie dobrego spasowania

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bawił się w dyfuzory z allegro do zwykłego zderzaka i może podzielić się opinią? 

Mam na myśli coś takiego:

AUDI-A4-B8-Sedan-Kombi-Avant-2007-2011-D
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 349 zł - AUDI A4 B8 Sedan Kombi Avant...

Na zdjęciu nie wygląda źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...