Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czerwone turbo 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto to a4 b5 1.8t

150km
rok 06.06.2000 po lifcie

witam zakupiłem turbo rozwiercone z kolem kompresji z audi tt 225km

bo stare turbo było koło klapki pekniete i ciśnienie uciekało i turbo odłaczało

stare turbo było orginalne z 150kmm

auto po programie ma 204km

po paru przejazdach mocnych czerwone jest turbo

co moze byc przyczyna .nowy olej

dolot jeszcze seria czyli na 150km nie wyrabia w upalne dni

Opublikowano

Jal masz katalizator to moze byc zatkany najlepiej wywal go :)

Opublikowano

w 1.8 t turbo robi sie czerwone, pytanie tylko jak bardzo

Opublikowano
  • Autor

katalizator jest tylko czy np na analizie spalin sprawdzi jego sprawnosc

..jak dobrze butowalem to naweet kolektor wydechowy byl czerwony i zalezy jak go gazuje jak bardzo to bedzie bardzo czerwone.

wczesniej mialem seryjna turbine 150 i sie nie grzala do czerwonosci

Opublikowano

wywal kata bedzie lepiej

chyba, że.. brakuje paliwa i jezdzisz na ubogo wtedy będzie źle :)

sprawdz czasy wtrysków

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

wywal kata , wstaw większe chłodzenie bo jak ze 150 masz zrobione 204 to faktycznie sie tam wszystko bedzie gotować

Opublikowano
  • Autor

wczoraj założyłem fmica dzisiaj bede testowal co i jak ale niestety cos zderzak mi wejsc nie chce nie wiem co koledzy robili ze im weszedl normalnie a mi przeszkadza z jednej strony na dole z drugiej kolo halogenu

dziwi mnie ze niby temperaturaa auta osiagnela 90 stopni na wolnych kolo domu a temp dolotu pokazala 26 cos to za duzo

Edytowane przez zbyszek190

Opublikowano

Why? 26C na postoju to normalka. Chlodzenie nastepuje w trakcie ruchu przez wiatr. Jakiej wielkosci masz ten FMIC oraz jakie orurowanie ze Ci nie pasi?

Tu masz logi mojej temp w dolocie przy fmic:

http://vaglog.pl/log_211743.html

Opublikowano

Sprawdź błędy N75 jak padł u mnie to Turbo też było wiecznie czerwone po zmianie problem znikł .

Opublikowano

wczoraj założyłem fmica dzisiaj bede testowal co i jak ale niestety cos zderzak mi wejsc nie chce nie wiem co koledzy robili ze im weszedl normalnie a mi przeszkadza z jednej strony na dole z drugiej kolo halogenu

dziwi mnie ze niby temperaturaa auta osiagnela 90 stopni na wolnych kolo domu a temp dolotu pokazala 26 cos to za duzo

czyli prawidłowo , IC ci silnika nie schłodzi , 26 st to już fajnie , wcześniej na bank miałeś na dolocie z 70-80

Opublikowano
  • Autor

intercoller 550x140x65

srednica wylotu ,wlotu 57mm

rury57mm


bledów z n75 nie ma zadnych.

co to temperatury na starym to napewno tyle miala jak piszesz głupio ze sobie tego nie sprawdziłem ale napewno tak było

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chyba, że.. brakuje paliwa i jezdzisz na ubogo wtedy będzie źle

Albo za bogata i czesc idzie ze spalinami do wirnika i dlatego ci sie grzeje. Co d kolektora to ma prawo byc czerwony po ostrej jezdzie ja w TDI czasem tak mam ;p

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie....czy przypadkiem nie szukacie dziury w całym ? małe turbo więc po kilku ostrych przelotach będzie "świecić" i tyle...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.