Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

To ciekawe..... po co do mnie dzownił i pytał gdzie może kupić puszki aluminiowe..... pozostawię to bez komentarza.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

To ciekawe..... po co do mnie dzownił i pytał gdzie może kupić puszki aluminiowe..... pozostawię to bez komentarza.

zapewne niunia Adasia ma pomysł na przystrojenie living roomu :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

To ciekawe..... po co do mnie dzownił i pytał gdzie może kupić puszki aluminiowe..... pozostawię to bez komentarza.

dzwoniłem do Ciebie jako właściciela szrotu i wiem że takie cuda posiadasz :)

a potrzebuje karnisze zamontować w garażu :kox:

a Ty się lepiej szykuj do ślubu..trzeba doszorować paznokcie :evil: a nie na forum głupoty piszesz :hi:

Opublikowano

to kto gps zakłada :kox:

Opublikowano

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

To ciekawe..... po co do mnie dzownił i pytał gdzie może kupić puszki aluminiowe..... pozostawię to bez komentarza.

dzwoniłem do Ciebie jako właściciela szrotu i wiem że takie cuda posiadasz :)

a potrzebuje karnisze zamontować w garażu :kox:

a Ty się lepiej szykuj do ślubu..trzeba doszorować paznokcie :evil: a nie na forum głupoty piszesz :hi:

Dla Twojej informacji :

1. Szrotu nie prowadzę a z podziemia załatwię Ci te puszki

2. Do ślubu już wszystko gotowe. Teraz siedzę i sączę browara.

Opublikowano

Adaś takie kupuje po 700 zeta na allegro, potem spawa, maluje i sprzedaje w klubie po 3 tysie :decayed:

Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox: :kox: :kox::naughty::tongue4:

To ciekawe..... po co do mnie dzownił i pytał gdzie może kupić puszki aluminiowe..... pozostawię to bez komentarza.

dzwoniłem do Ciebie jako właściciela szrotu i wiem że takie cuda posiadasz :)

a potrzebuje karnisze zamontować w garażu :kox:

a Ty się lepiej szykuj do ślubu..trzeba doszorować paznokcie :evil: a nie na forum głupoty piszesz :hi:

Dla Twojej informacji :

1. Szrotu nie prowadzę a z podziemia załatwię Ci te puszki

2. Do ślubu już wszystko gotowe. Teraz siedzę i sączę browara.

cóż za szczerość

znając tempo Adasia jego ślub będzie tuż za moim :kox: czyli w 2029 roku :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to już niewiele czasu zostało :decayed: trzeba się szykować :evil:

Hornecik jaki strój mam przybrać na Twe Weselisko :) hehe przygotowany do picia ? :evil::polew:

Opublikowano

znając tempo Adasia jego ślub będzie tuż za moim :kox: czyli w 2029 roku :naughty: :naughty: :naughty:

Żebyś się nie zdziwił :witch1: :witch1: :witch1::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

o fak ten wszedł..no to teraz zmiana terminu + 50 lat :evil:

Opublikowano

no to już niewiele czasu zostało :decayed: trzeba się szykować :evil:

Hornecik jaki strój mam przybrać na Twe Weselisko :) hehe przygotowany do picia ? :evil::polew:

To impra zamknięta i tylko dla wybranych :decayed: :gwizdanie: :kox:

Dzięki za zainteresowanie ale kelnerzy już są obsadzeni.

Opublikowano

Dzięki za zainteresowanie ale kelnerzy już są obsadzeni.

pierwszy raz zobaczę oniaka pod muchą ?? :shocked::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to już niewiele czasu zostało :decayed: trzeba się szykować :evil:

Hornecik jaki strój mam przybrać na Twe Weselisko :) hehe przygotowany do picia ? :evil::polew:

To impra zamknięta i tylko dla wybranych :decayed: :gwizdanie: :kox:

Dzięki za zainteresowanie ale kelnerzy już są obsadzeni.

Hornecik ale na swoim weselu zamierzasz kelnerować ? :) co to za wesele :shocked::slina::blink:

Opublikowano
pod muchą

Chętnie :P

Opublikowano

Koniec OT wracamy do tematu tego klepanego przystanku na kołach.

Opublikowano
  • Autor

kolejny mod oryginalne fele rs4 :

1)na początku fele oniaka 18"

1.jpg

2) felgi rs4 oem et 29

3.jpg

4.jpg

dla lepszego efektu dodałbym dystanse z tyłu około 4mm

Opublikowano
  • Autor

he samochód nie myty z 3 miechy :)

i kratki zderzaka założyłem i już rur nie widać :decayed:

Opublikowano

boskie :slina:

Opublikowano

Ktore boskie?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.