Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to bym tam upchnął :D

Micro Precision :D + Scan Speak Neo29

na tył Micro woofer :D

+ jakis dobry JL Audio 10W4v2 albo coś podobnego :)

do tego wszmacniacz DLS z serii A :D i dopiero by to zagrało :D [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:43_________________________________________________

Pare tysi za sam material do wygluszenia? :shocked:

nie przesadzajmy Filip ma dobre zniżki :D

mysle ze w 2 tys sie zamknął :D

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pare tysi za sam material do wygluszenia? :shocked:

Dynamat tak, zestaw na jedne drzwi kosztuje +/- 350zł a wygłuszyć maskę, podłogę, dach, bagażnik to się uzbiera i to grubo :gwizdanie:

Opublikowano

350 zł to w detalu i to dośc sporym :D

Opublikowano
  • Autor

pare fotek z rezania:

P11814018.jpg

P11815922.jpg

P16339127.jpg

P16341532.jpg

P16347644.jpg

P16346642.jpg

P16345139.jpg

P16676222.jpg

P16667905.jpg

P16471902.jpg

P16473806.jpg

P16673717.jpg

P16477714.jpg

P16796148.jpg

P16797150.jpg

Opublikowano

kox :D tylko po co Ci to :D

Opublikowano

350 zł to w detalu i to dośc sporym :D

No to nawet licz 250zł, taniej nie sądzę żeby dostał :hi:

Opublikowano

350 zł to w detalu i to dośc sporym :D

No to nawet licz 250zł, taniej nie sądzę żeby dostał :hi:

zdziwiłbyś sie :D:polew: :> :>

Opublikowano
  • Autor

nie przesadzajmy Filip ma dobre zniżki :D

mysle ze w 2 tys sie zamknął :D

Filip się takimi rzeczami nie interesuje :) mało kto reza całe wyciszenie..bo to od groma roboty..

całe palce mam pocięte :gwizdanie:

Opublikowano

Ale masz Adam brzydką gałkę :sick3:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:51_________________________________________________

350 zł to w detalu i to dośc sporym :D

No to nawet licz 250zł, taniej nie sądzę żeby dostał :hi:

zdziwiłbyś sie :D:polew: :> :>

Chyba, że siłą załatwia zniżki :D ?? A potem ręce połamane

Opublikowano

nie siłą :D ale trzeba miec dobrych kolegów ja nie powiem ile płaciłem za door kit :) bo rynek sie zawali :D

Opublikowano
  • Autor

Ale masz Adam brzydką gałkę

to tylko na czas rezania :kox:

Opublikowano

nie przesadzajmy Filip ma dobre zniżki :D

mysle ze w 2 tys sie zamknął :D

Filip się takimi rzeczami nie interesuje :) mało kto reza całe wyciszenie..bo to od groma roboty..

całe palce mam pocięte :gwizdanie:

to ze masz rece pociete to sie domyslam :D było rekawiczki założyć :)

Opublikowano
  • Autor

nie przesadzajmy Filip ma dobre zniżki :D

mysle ze w 2 tys sie zamknął :D

Filip się takimi rzeczami nie interesuje :) mało kto reza całe wyciszenie..bo to od groma roboty..

całe palce mam pocięte :gwizdanie:

to ze masz rece pociete to sie domyslam :D było rekawiczki założyć :)

wtedy nie miałem czucia :) lepiej bez :evil:

Opublikowano

rękawiczki i wałeczek dynamat :D i by problemu nie było :D co to za profesjonalizm :D

nie mów ze wałeczka nie miałeś :D

Opublikowano
  • Autor

miałem :) bez wałeczka nie podchodź :cool1:

Opublikowano

Grunt, że pod maską nadal czarnuch i z tyłu sra batorym :decayed:

Opublikowano

Grunt, że pod maską nadal czarnuch i z tyłu sra batorym :decayed:

:

:polew:

ładnie środek rozbebeszyłes :)

Opublikowano

Świr :kox:

Opublikowano

no super, ale tak w zasadzie to po co Ci to? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.