Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak są ładne to sobie przypasuje :naughty: pisz ile :evil:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najpierw muszę zobaczyć czy jeszcze mam... kupę czasu miałem do B6/B7 ale jakiś czas temu sprzedałem :kwasny:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________mam 1K0864203 a to odpowiednik 1J0864203D także będzie pasowało - stan jak na foto - musisz sobie je wyczyścić - cena za 4 sztuki z kompletem śrubek 100 zł

dsc02100vf.jpg

dsc02099s.jpg

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 11:42_________________________________________________Adaś i co chcesz te uszy ? 20-go o 14-tej mamy niby przylot to byśmy wpadli na obiad do Ciebie do roboty :wink4::kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:40_________________________________________________z resztą chcesz czy nie chcesz to i tak wpadniemy :decayed::tongue4:

Opublikowano

chyba tylko ludzie z wawy co na zywo widzieli :gwizdanie:

tez nie ma ich zbyt wielu :decayed:

Ja ostatnio widziałem Adasia bryke jak była powódź w Wawie w zeszłym roku :przebiegly:

ma ktoś może takie cuda na zbyciu ? :) potrzebuje 4 szt w idealnym stanie :

Trunk2.jpg

mam takie z B5, wyglądają tak samo :naughty:

Opublikowano

chyba tylko ludzie z wawy co na zywo widzieli :gwizdanie:

tez nie ma ich zbyt wielu :decayed:

Ja ostatnio widziałem Adasia bryke jak była powódź w Wawie w zeszłym roku :przebiegly:

to była zwykła amfibia :kox:
Opublikowano
  • Autor

Alv spoko wpadaj :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 12:13_________________________________________________nowe możliwości montażu led w lusterkach:

Ufb_3.sized.jpg

3U0_945_292_C_01C_and_3U0_945_291_C_01C.jpg

OEM_Skoda_Superb_Puddle_Light.sized.jpg

Puddle_light.sized.jpg

lub :

mirror2yp5.jpg

mirror1ea4.jpg

a dzisiaj przyszła nowa paczka :decayed::

P94097700.jpg

jutro nowe rezanie :kox:

Opublikowano

Alv spoko wpadaj :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 12:13_________________________________________________nowe możliwości montażu ledów:

Ufb_3.sized.jpg

3U0_945_292_C_01C_and_3U0_945_291_C_01C.jpg

OEM_Skoda_Superb_Puddle_Light.sized.jpg

Puddle_light.sized.jpg

lub :

mirror2yp5.jpg

mirror1ea4.jpg

a dzisiaj przyszła nowa paczka :decayed::

P94097700.jpg

jutro nowe rezanie :kox:

duzo taki zestawik?? :cool1:

Opublikowano

Ale te ledy to jakas samorobka czy ori z jakiegos innego modelu?

Opublikowano
  • Autor

oryginał :evil: nie widać ? :naughty:

Opublikowano

nie wiem z jakiego to modelu ale zdecydowanie lepiej wyglada ori z a6-jest zgrabne i malo widoczne

Mozesz podac numery tego co kupiles ?

Opublikowano
  • Autor

przez ostatnie dwa dni trochę przyrezałem :

P16802260.jpg

Opublikowano

wygłuszone wsio? :D

Opublikowano
  • Autor

nie miałem więcej czasu żeby wsjo wygłuszyć..zrobiłem maskę, całą podłogę od pedałów po bagażnik i dach..zostało do wycieszenia:

półka tył + wszystkie drzwi :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:31_________________________________________________i puściłem nowy kabelek

P16350550.jpg

Opublikowano

konkret :D 30m2 ? cz 35m2

Opublikowano
  • Autor

tutaj foto ori wyciszenia dachu :naughty:

P16351652.jpg

P16351051.jpg

Opublikowano

było tego nie ruszać tylko okleić dynamatem

Opublikowano
  • Autor

konkret :D 30m2 ? cz 35m2

obrażasz mnie?

przecie to 50 :kox:

Opublikowano

Dynamat cholera bardzo drogi jest :/ Żeby całe auto zrobić to pare dobrych tysięcy trzeba popłynąć, za to efekt jest :notworthy:. Następne auto też sobie wygłuszę :P

Co za sprzęt wchodzi do Ciebie Adam? three way? :D

Opublikowano

Pare tysi za sam material do wygluszenia? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

A co bylo w tej paczce ? :naughty:

P94097700.jpg

ramki :tongue4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:42_________________________________________________

Dynamat cholera bardzo drogi jest :/ Żeby całe auto zrobić to pare dobrych tysięcy trzeba popłynąć, za to efekt jest :notworthy:. Następne auto też sobie wygłuszę :P

Co za sprzęt wchodzi do Ciebie Adam? three way? :D

jeszcze nie wiem..ale raczej 2 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.