Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raga tak chce mieć :

Interior.JPG

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adaś... tak chce mieć

sexy-girl-7.jpg

Ps. Takiego efektu nie uzyskasz tanią alcantarą. Ta na obrazku jest zbita, gęsty włos.. ta turecka nie da takiego efektu :thumbdown: Przynajmniej nie szara. Ale zawsze możemy spróbowac.. bogaty jesteś to co Ci szkodzi :decayed::D [br]Dopisany: Wrzesień 06, 2011, 10:13:25 _________________________________________________AAaaa i pamiętaj, że obiecałeś mi załatwic rangę " VIP"... bez tego nawet nie dotykam Twojego sufitu :polew:

Opublikowano
dscf8517
Opublikowano
  • Autor

no ładna :)

Opublikowano

Nie wiele widac ale nie bylo jak zrobic tego zdjecia.Jesli masz po tej stronie drugi icek to tam trabki nie zamontujesz.

Opublikowano
  • Autor

nowe graty :)

P46042305.jpg

P46039700.jpg

P46040301.jpg

wczoraj wziąłem się za robienie słupków..

P46047015.jpg

P46046514.jpg

P46045111.jpg

P46044610.jpg

P46044109.jpg

P46043708.jpg

P46043207.jpg

Opublikowano

no ciekawe jak Ci to wyjdzie :)

Opublikowano
  • Autor

do końca nie wiem czy dobry kąt wyszedł bo tak naprawde powinno się pociągnąć instalacje i ustawiać z głośnikami..ustawiłem na 10m do środka od lusterka..

Opublikowano

hmm czemy nie masz wlacznika z funkcją auto ? :polew:

Opublikowano

dalej masz silnik TDI ?? Dziwnie musi się kręcić obrotomierz bo tylko do 5 tys :shocked: a jest od RS :cool1:

Opublikowano

hmm czemy nie masz wlacznika z funkcją auto ? :polew:

Przeciez Adas ma MCE LOW :wink4: ...... i dlatego ma lampy przerobione z RS6 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś mi wyreza kabelki to wyrezam..MCE high mam..lusterko też..przełącznik z literką b też mam..generalnie wszystko tylko kabelki trza podłączyć :)

WRC wyrezasz mi ? albo Bart ?

Opublikowano

AndyN Ci pomoże :):polew:

Opublikowano
  • Autor

wiesz..nie wiem czy mogę mu zaufać..przecież ma bana na forum :decayed:

Opublikowano

nie wiem, czy ktokolwiek z nas udzwignalby stawke godzinowa Andyego :kwasny:

Opublikowano

nie wiem, czy ktokolwiek z nas udzwignalby stawke godzinowa Andyego :kwasny:

Adaś da rade :D

Opublikowano

troche z innej beczki -przy obklejaniu "alcantarą" slupkow A,B,C trzeba zwrocic uwage na kurtyny ? czy mozna lepic jak popadnie?Nie wiem gdzie dokladnie otwiera sie kurtyna dlatego pytam

Opublikowano
  • Autor

możesz śmiało przyklejać na plastik..kutryna strzela w dół nie przez plastik..

Opublikowano

jak ktoś mi wyreza kabelki to wyrezam..MCE high mam..lusterko też..przełącznik z literką b też mam..generalnie wszystko tylko kabelki trza podłączyć :)

WRC wyrezasz mi ? albo Bart ?

Ten koleś robi wiązki http://vagpartsforsale.blogspot.com/2011/06/for-sale-rain-light-sensor-anti-dazzle.html

Zamowiłem u niego wiązkę do czujnika deszczu/światła do TT. Zobaczymy jak sobie poradzi.

Opublikowano
  • Autor

ale ta Twoja wiązka to pikuś w porównaniu z tym co trzeba u mnie wyrezać..z MCE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.