Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakie zamowiles? Z blastera?[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 01:41_________________________________________________Ja zanowilem shockera xl i mam nadzieje Ze sie zmieszcza i beda robily rzez w okolicy ;)

miales jakies wymiary trabek ? czy kupiles na dziko ? ("chyba sie zmieszczą")

Ogolnie to fajna zabawa ale mi juz powoli przechodzi.Szczegolnie po tym jak jechalem droga przez las i trabie bo fajne echo :doh1: wyjezdzam zza luku a tam policjant macha mi lizakiem.Z tego spotkania nic nie bylo mimo ciemnych szyb i trąbienia.Tydzien pozniej staje na stopie przed przejazdem kolejowym i kilka razy trąbie po czym ruszam :decayed: 50 metrow za przejazdem zza krzakow wyskakuje gosciu z lizakiem i pyta: "dlaczego nie ma pan zapietych pasow i przezejezdza przez przejazd przed nadjezdząjacym pociagiem?". Wez teraz powiedz ze to moje auto udaje pociag :) Trzeba z tego korzystac z glowa i najlepiej wtedy kiedy trzeba trabnac a nie bez powodu.Raz trabne w miescie to jedni patrza jak na debila,dziewczyny piszczą a dzieci trzymaja sie płotu - doslownie :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raz trabne w miescie to jedni patrza jak na debila

Wszyscy tak patrzą.

Opublikowano

z 3000km

to ile razy jechałeś z domu do pracy?? :blink::)

3 razy, a 2999,1 km auto zrobiło na rolkach w hamowni :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
w Bullu jest dużo miejsca bo szpary są wielkie

E tam

:polew:

Raz trabne w miescie to jedni patrza jak na debila,dziewczyny piszczą a dzieci trzymaja sie płotu - doslownie tongue4

I właśnie o to chodziło :D

Opublikowano

Chciałem Conductor's Special 540 ale za duży kit i 2 paczki za 556$ wysyłka, jak już to na stanie będzie Conductor's Special 240

Opublikowano
  • Autor

myślę że powinieneś kupować same trąbki bo resztę kupisz taniej w PL...+ dodatkowo waga dla przesyłki robi swoje..jak wyślą drogą morską butle to ok ale jak samolotem to na 100% walisz cło..i same problemy bo na każdej zmianie lotniska masz pełną kontrol paczki..

Opublikowano

jeszcze myślę jak to rozwiązać, nie pali się, są inne inwestycje

Opublikowano
  • Autor

nowe graty na przód :

P84334609.jpg

P84332905.jpg

P84332504.jpg

P84333306.jpg

P84333707.jpg

P84335912.jpg

P84335411.jpg

ciekawy jestem jak te śmieszne głośniki zagrają :kox:

magnes z tyłu jest neodymowy a sam głośnik waży 1/5 tego co normalny głośnik.. :blink::cool1:

Opublikowano

ty już calkiem ocipiałes :good: dawaj montuj i sluchamy :)

Opublikowano

jaką masz jednostkę sterującą ? ORI ? szału nie będzie, chyba, że wsadzisz jakąś dobrą Alpinkę to coś się poprawi

Opublikowano
  • Autor

ori rns-e..nie chce się bawić w dokładanie dodatkowego źródła dzięku..

Opublikowano

bedzie lipa lepiej bose zakladaj

Opublikowano

bose też zadna rewelacja :confused4:

Opublikowano

bose też zadna rewelacja :confused4:

zaloz bose wypnij dodatkowa czarna mase z kostki z tylu i bedzie gralo :kox:

Opublikowano

Adaś rezzzzaj :naughty:

Opublikowano

Adaś rezzzzaj :naughty:

on nic innego nie robi :D

Opublikowano

nowy gadżet :

P97677700.jpg

Mistrzu wracajac do lusterek to trzeba kupowac od audi A6 C6 tak?

Lusterko jest identyczne tak jak w A4 tylko adapter jest inny tak?

Opublikowano

kozacka fura Kolego, tylko pozazdrościć :naughty::good:

Opublikowano

ale zauważcie ile Adam ostatnio zdjęć wstawia..

normalnie lawina :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale zauważcie ile Adam ostatnio zdjęć wstawia..

normalnie lawina :naughty: :naughty:

Ale nadal nie budują spójnego obrazu całości ... :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.