Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podlacz sobie do kostki obok nog kierowcy w slupku A do lampki podsufitki. Wiem ze trzeba to bylo zrobic wlasnie tam ale ju nie pamietam dlaczego bo nie mam rozpiski pinow. Jesli podlaczyc do lampki to nie bedzie dzialac jak trzeba czy cos :mysli: Przy odpowiednim podlaczeiu lampki beda sie zalaczac po kliknieciu na pilota przycisku otwarcia.Po zamknieciu drzwi i przekreceniu powoli gasna,zapalaja sie jak wyciagniesz kluczyk ze stacyjki albo poprostu otworzysz drzwi.Zreszta co tu duzo pisac.Dziala to tak jak lampa w podsufitce ale np jesli chcesz miec wylaczona lampke a dzialajace podswietlenie to nie mozesz sie wpinac do lampki.

Nie wiem jakie sa inne sposoby ale u mnie skonczylo sie na odkrecaniu ramek drzwi i wyciaganiu lusterek zeby przeciagnac przewody.

Pochwalisz sie w koncu ile cie wyszedl zakup tego ? Masz jakis dostep do wiekszej ilosci ? Ja bym sie pisal przy dobrej cenie.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dałem 100zł za komplet z osłonami lusterka..

właśnie zakupiłem train horns :) tylko teraz myślę gdzie je upchnąć :confused4::cool1:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________41oeRdBtmaL._SL500_.jpg

Opublikowano

oryginalne Horn Blastery? gdzie upchać można znaleźć na www.hornblasters.com

na jakich klamotach robisz ciśnienie ?

Opublikowano

jedyną opcją w A4 na podłączenie i działanie prawie jak w oryginale jest wlasnie lampka. Można się do nie wpiać tak żeby diody zapalaly się razem z lampką ale tylko i wyłącznie po otwarciu drzwi. Po zamknięciu przygasaja razem z lampką. Zapalenie lampki przyciskiem od wewnątrz nie wywoła zapalenia diod w lusterkach.

Podpiecie w nogi jest bez sensu bo przecież oswietlenie nóg działa po fizycznym otwarciu drzwi a nie otwarciu z pilota.

Nie da się niestety uzyskać następujących funkcjonalności:

- święcenia ledow po zamknieciu drzwi- zgasna zaraz razem z lampką

- nieswiecenia diod po złożeniu lusterek (w A6, Q7 itp) na złożonym lusterku dioda nie świeci

No chyba że komuś z Was uda się to jakoś ogarnąć ;-) [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________

tylko teraz myślę gdzie je upchnąć

Dawaj je pod lusterka-dioda będzie je dodatkowo podswietlac i będzie mega efekt! :polew:

Opublikowano

tylko teraz myślę gdzie je upchnąć

Dawaj je pod lusterka-dioda będzie je dodatkowo podswietlac i będzie mega efekt! :polew:

Ja bym zapodał zamiast tylnej kanapy tóż za fotelem kierowcy :good:

:bag:

Opublikowano

oryginalne Horn Blastery? gdzie upchać można znaleźć na www.hornblasters.com

na jakich klamotach robisz ciśnienie ?

nie wiem gdzie on to upchnie skoro ja ledwo co upchnalem jedno za lewa lampa -bez ciecia blachy sie nie obylo.Trabki Adama sa pewnie mniejsze tzn maja mniejsza srednice dolu jak i gory bo inaczej sobie nie wyobrazam zamontowac wiecej niz jedna.Gdybym mial drugiego Icka pod druga lampa jak V6 tdi to juz bym zamontowal trabke ale w snach chyba :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:09_________________________________________________

Nie da się niestety uzyskać następujących funkcjonalności:

- święcenia ledow po zamknieciu drzwi- zgasna zaraz razem z lampką

- nieswiecenia diod po złożeniu lusterek (w A6, Q7 itp) na złożonym lusterku dioda nie świeci

Lampki moga swiecic przez pare minut jesli nie przekrecisz kluczyka w stacyjce bo jesli jest przekrecony to zgasna pod warunkiem ze wszystkie drzwi sa zamkniete.Fajne jest to ze zapalaja sie diody jak klikniesz na pilot otwieranie i swieca przez okolo minute :)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyjechały graty :

P68107005.jpg

P68107907.jpg

P68108408.jpg

P68108809.jpg

P68109711.jpg

P68110112.jpg

P68110613.jpg

P68111014.jpg

P68111515.jpg

P68111916.jpg

P68112417.jpg

P68112818.jpg

P68113720.jpg

P68115023.jpg

P68114622.jpg

P68114121.jpg

Opublikowano

To ta paczka z DE o której mówiłeś ??

Opublikowano
  • Autor

ta :kox:

Opublikowano
  • Autor

a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro :D

P68494325.jpg

Opublikowano

a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro :D

P68494325.jpg

Już sie tak nie chwal że w trasie byłeś :D

Opublikowano

a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro :D

P68494325.jpg

Już sie tak nie chwal że w trasie byłeś :D

Przecież na lawecie go zawiózł :naughty:
Opublikowano

oryginalne Horn Blastery ... na jakich klamotach robisz ciśnienie ?

Ciśnienie z opon można pociągnąć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Air zenith ob2

Opublikowano

koorwa :D albo jestem daltonistą, albo te fele są zaś srebrne :D:P:decayed:

Opublikowano

po co ci to :)

Opublikowano

po co ci to :)

Faktycznie, z tych dwóch rzeczy to webasto jest kompletnie zbędne :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.