Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O NO k**wa sorry

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ufff , udało sie :D

Taaa... a powrót na lawecie :polew:

Opublikowano

Zmeczony?

:notworthy:

Noooo tyle jechać.. trasa 200 km w 6 h :D

Opublikowano

Ale wariat !! I potem pełno wypadków :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

do tego 23pkt karne. Powrót w strachu będzie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w końcu odebrane gadżety (pokrywa podłokietnika + przełącznik lusterek wersja alu :

P02826501.jpg

zastanawia mnie tylko jedna rzecz...dlaczego w podłokietniku nie ma jednej gumki ?

P02826100.jpg

Opublikowano

przełącznik lusterek od b8??

Opublikowano

Od A6 c6 :)

Opublikowano
  • Autor

Od A6 c6 :)

:tongue4:
Opublikowano

gumkę pewnie ktoś zjadł :mysli: albo wykorzystał do swojego podłokietnika

Opublikowano
  • Autor

idę do ASO z awanturą.. :naughty: trochę mnie to wqrw..ło że płacisz za coś to powinno kosztować 50zł jakieś chore pieniądze a dostajesz niekompletne bez gumki :shocked: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________będzie wpie..rdol

Opublikowano

adamooo a możesz podać numer części (klapka podłokietnika)...może być PW

Opublikowano

idę do ASO z awanturą.. :naughty: trochę mnie to wqrw..ło że płacisz za coś to powinno kosztować 50zł jakieś chore pieniądze a dostajesz niekompletne bez gumki :shocked: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________będzie wpie..rdol

Idz Adas i zrob zadyme :D

Opublikowano
  • Autor

adamooo a możesz podać numer części (klapka podłokietnika)...może być PW

8E0 864 245 M 7NE

idę do ASO z awanturą.. :naughty: trochę mnie to wqrw..ło że płacisz za coś to powinno kosztować 50zł jakieś chore pieniądze a dostajesz niekompletne bez gumki :shocked: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________będzie wpie..rdol

Idz Adas i zrob zadyme :D

W poniedziałek Szewczyk ASO AUDI VW płonie :evil:

Opublikowano

dziwna sprawa bo moj podlokietnik w skorze tez nie ma tej gumki :)

Podaj numer przelacznika lusterek ktory kupiles .Kupilem taki sam i na drugi dzien zwracalem bo sie okazal zepsuty.

Opublikowano
  • Autor

dziwna sprawa bo moj podlokietnik w skorze tez nie ma tej gumki :)

Podaj numer przelacznika lusterek ktory kupiles .Kupilem taki sam i na drugi dzien zwracalem bo sie okazal zepsuty.

dziady oszczędzają..albo jakiś nowy patent na nie skrzypienie :)

4f0 959 565 A 5PR

Opublikowano

dziwna sprawa bo moj podlokietnik w skorze tez nie ma tej gumki :)

Podaj numer przelacznika lusterek ktory kupiles .Kupilem taki sam i na drugi dzien zwracalem bo sie okazal zepsuty.

dziady oszczędzają..albo jakiś nowy patent na nie skrzypienie :)

4f0 959 565 A 5PR

kto wie :tongue4: moj nie skrzypi wiec patent chyba dziala :naughty:

Opublikowano

Ile taki przełącznik z A6 w ASO ?

Opublikowano
  • Autor

90zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.