Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapiernicz coś w hydrografice - nie ważne co - ważne żeby fajnie wyglądało

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zapiernicz coś w hydrografice - nie ważne co - ważne żeby fajnie wyglądało

jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..

Opublikowano

no jakbys wyrezal ledy na ori lampach z tylu to by bylo cos :good:

Opublikowano

no jakbys wyrezal ledy na ori lampach z tylu to by bylo cos :good:

a że jest to możliwe pokazał kolega guardian już jakiś czas temu :good:

Opublikowano

na hydrografikę zawsze się coś znajdzie, nie powiem, koszta nie małe ale efekt warty tej ceny, kwestia dobrania odpowiedniego motywu i :good:

Opublikowano

no jakbys wyrezal ledy na ori lampach z tylu to by bylo cos :good:

a że jest to możliwe pokazał kolega guardian już jakiś czas temu :good:

ale Guardian pokazal to w przednich lampach chyba :mysli: mialem na mysli taki mod w tylnych lampach.

Adam podsufitka w alcantarze bedzie mega :good: ciekaw jestem jakie koszta ....

Opublikowano

a masz szyberdach ?

Opublikowano

Adaś ja mam jakiś MCE high od B7 tylko stopy nie działają :decayed::kox:

wszystkie graty już mam..potrzebuje tylko kable i piny :decayed: masz ? :naughty:

Adamo, będzie rezał swap MCE z B7?

A wiesz gdzie kupić albo od kogo pożyczyć wyjmaki do pinów? :naughty:

Opublikowano

Pakuj panorame dach z B8 kombi to będzie mod :decayed::kox:

Opublikowano

Pakuj panorame dach z B8 kombi to będzie mod :decayed::kox:

lipa :thumbdown:

ciągle słyszy się że przecieka :wallbash:

ale solar dach juz nie :naughty:

Opublikowano

zapiernicz coś w hydrografice - nie ważne co - ważne żeby fajnie wyglądało

jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..

i dobrze :)

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

Postaraj sie o potomka :decayed:

To chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory :good::decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

zapiernicz coś w hydrografice - nie ważne co - ważne żeby fajnie wyglądało

jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..

i dobrze :)

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

Postaraj sie o potomka :decayed:

To chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory :good::decayed::kox:

zboki :kox::polew:

Opublikowano

zapiernicz coś w hydrografice - nie ważne co - ważne żeby fajnie wyglądało

jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..

i dobrze :)

co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?

Postaraj sie o potomka :decayed:

To chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory :good::decayed::kox:

zboki :kox::polew:

Pomyśl o tym bo skończysz jak Poziek .. :D

Opublikowano
  • Autor

o qźwa..no to trza się starać i to mocno :kox::polew:

Opublikowano

dorezaj przód i tył z B8 :polew:

Opublikowano

Rób rs4 B7 albo zmień silnik na jakiś bezdymny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rób rs4 B7 albo zmień silnik na jakiś bezdymny :decayed:

silnik jest ok..ścigać się nie ścigam, mało pali..w dzisiejszych czasach kryzysu to podstawa :D

a przód z b8 dobry pomysł :polew:

Opublikowano

Rób rs4 B7 albo zmień silnik na jakiś bezdymny :decayed:

silnik jest ok..ścigać się nie ścigam, mało pali..w dzisiejszych czasach kryzysu to podstawa :D

a przód z b8 dobry pomysł :polew:

Silnik mu potrzebny jak on tylko z garażu do domu z domu do garażu :D

Opublikowano

Wyrezaj wkoncu porzadna sesje zdjeciowa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.