Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

WRC zrób mi opis podłączenia kanapy tył + rolety elektrycznej tył PLIS :tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:44_________________________________________________P98587002.jpg

P98588004.jpg

P98589006.jpg

P98587503.jpg[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:47_________________________________________________Dominik spisał się..tyle tych kabli trzeba przeciągnąć, poprzekładać, polutować :blink: ale dał radę :cool1:

co robiliśmy :

- moduł MCE z b7

- lusterko, lusterka fotochrom

- czujnik deszczu

- servotronic

- inst. webasto

- drugi pływak w baku

- podgrzewana kanapa (piny już przygotowane tylko potrzebny schemat gdzie co połączyć)

- panel do webasto MENU

- podświetlane lusterka spody

- DRL

- Coming home itd.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:54_________________________________________________a i w końcu szyba podgrzewana ma instalacje podłączoną :cool1: teraz czekamy na zime :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to trochęrzeczy ogarniętych :naughty:

Opublikowano

o żesz :shocked: ale kabelków, niezłe mody :notworthy:

Opublikowano

super ale po co Ci to wszystko :D

:polew: :polew:

Opublikowano

Czepiasz sie Boberek :D

Opublikowano

Fajnie, że masz instalację do rolety...tylko szkoda, że sama roleta rozdupczona :decayed:

Opublikowano

no no Adam ladnie dzialasz -lista modow strone wczesniej nie mala :good:

Cykniesz fotki np podswietlanych lusterek ? Ja swoje musialem odlaczyc bo nie gasly calkowicie po zamknieciu drzwi :wallbash:

Opublikowano

no ładnie dajesz do przodu z modami .[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:13_________________________________________________jak juz poskładasz auto to cyknij jakies nowe foty bo koncówki na pierwszej stronie juz nie sa aktualne :cool1:

Opublikowano

następny mod

:cool1:
Opublikowano

raggaman :kox:

Opublikowano

Dominik spisał się..tyle tych kabli trzeba przeciągnąć, poprzekładać, polutować :blink: ale dał radę :cool1:

co robiliśmy :

- moduł MCE z b7

- lusterko, lusterka fotochrom

- czujnik deszczu

- servotronic

- inst. webasto

- drugi pływak w baku

- podgrzewana kanapa (piny już przygotowane tylko potrzebny schemat gdzie co połączyć)

- panel do webasto MENU

- podświetlane lusterka spody

- DRL

- Coming home itd.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:54_________________________________________________a i w końcu szyba podgrzewana ma instalacje podłączoną :cool1: teraz czekamy na zime :kox:

Tylko ciekawe Adamie kto Ci wyciągał te wszystkie piny i najbardziej czuwał nad całą sytuacją :kox: :kox: :polew:
Opublikowano

Nad wszystkim czuwałem ja , co chwile powtarzając " h*j z tego bedzie " . :polew:

Opublikowano

Nad wszystkim czuwałem ja , co chwile powtarzając " h*** z tego bedzie " . :polew:

:wink4: No to można powiedzieć że obaj czuwaliśmy :kox:
Opublikowano
  • Autor

Dominik spisał się..tyle tych kabli trzeba przeciągnąć, poprzekładać, polutować :blink: ale dał radę :cool1:

co robiliśmy :

- moduł MCE z b7

- lusterko, lusterka fotochrom

- czujnik deszczu

- servotronic

- inst. webasto

- drugi pływak w baku

- podgrzewana kanapa (piny już przygotowane tylko potrzebny schemat gdzie co połączyć)

- panel do webasto MENU

- podświetlane lusterka spody

- DRL

- Coming home itd.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:54_________________________________________________a i w końcu szyba podgrzewana ma instalacje podłączoną :cool1: teraz czekamy na zime :kox:

Tylko ciekawe Adamie kto Ci wyciągał te wszystkie piny i najbardziej czuwał nad całą sytuacją :kox: :kox: :polew:

he no Ty też rezałeś :decayed::embarrassed: ale i tak najwięcej oniak nam pomagał..czuwał nad wszystkim :naughty: niby siedział w domu a na kamerach siedział cały czas i podglądał czy aby wszystkie piny i kable były dobrze podłączone :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Servotronica dales z b6 czy b7?

Opublikowano
  • Autor

Z B7

Opublikowano

Kurde myslalem ze z b6 bo szukam przekaznika i myslalem ze masz jakies dojscie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.