Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

, jesteście mega rezacze, szacun :notworthy::good:

poprostu bogole :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podlaczone zostalo do Modulu ( sterownika drzwi ) :wink4: Oczywiscie mowa tu o B8 :decayed:

Jeszcze jedna fotka :)

diody14.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to tak jak miało być..więc co za problem był i jakie ciągnięcie kabli ? :kox:

Opublikowano

no to tak jak miało być..więc co za problem był i jakie ciągnięcie kabli ? :kox:

Domin sie bedzie meczyl pewnie :naughty:

Opublikowano

Dominik się męczył nie będzie raczej Adam będzie męczył jego :polew: :polew:

Opublikowano

ty się nie śmiej że wyrezam ramkę :polew: , jest plan na małą zimową zmianę ale to kosmetyka :embarrassed:, a tak poza tym zbieram graty, mam już kompletny start engine :naughty:

Opublikowano

Adaś, szybkę odpaliłeś? U mnie nie poszło :angry:

Opublikowano
  • Autor

Adaś, szybkę odpaliłeś? U mnie nie poszło :angry:

a dlaczego nie poszło ? za wysoka temperatura ? czy sterownik ?..jutro rano zobaczę bo dzisiaj nie jeździłem..od rana miało być rezanie ale będę jechał do ragi z podsufitką...

Opublikowano

Adaś, szybkę odpaliłeś? U mnie nie poszło :angry:

a dlaczego nie poszło ? za wysoka temperatura ? czy sterownik ?..jutro rano zobaczę bo dzisiaj nie jeździłem..od rana miało być rezanie ale będę jechał do ragi z podsufitką...

Dziś okazało się, że uwalone było zasilanie w wiązce przetwornika. Detale masz w mojej B6 lub tutorialu Grześka...

Napisz mi Adaś jaki masz numer sterownika klimatyzacji...

Opublikowano

Adamooo poducha od A8 D3 okrągła będzie pasowała pod kierę z TT ?

Opublikowano

ja to musze zmienic mce i mk :kox: popalilo sie troche :evil:

Opublikowano

Adamooo poducha od A8 D3 okrągła będzie pasowała pod kierę z TT ?

Odpowiem za Adasia :) niestety nie :confused4: pasuje do RS4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj montaz webasto :D

Opublikowano

koniec ze skrobaniem szyb itp - świetna sprawa.

mrozy przyszły to i rezać zaczynasz :gwizdanie:

Opublikowano

Kasa w błoto..odpalasz auto 5 minut wcześniej zanim ruszysz i też nie musisz skrobać :)

Opublikowano

Kasa w błoto..odpalasz auto 5 minut wcześniej zanim ruszysz i też nie musisz skrobać :)

nie zgodzę się :wink4: Zostawiasz samochód na parkingu, idziesz na zakupy do kina itp, programujesz webasto... wychodzisz z kina i wsiadasz do ciepłego auta, gdy wszyscy w około się trzęsą z zimna :good::kox:

Opublikowano

Kasa w błoto..odpalasz auto 5 minut wcześniej zanim ruszysz i też nie musisz skrobać :)

nie zgodzę się :wink4: Zostawiasz samochód na parkingu, idziesz na zakupy do kina itp, programujesz webasto... wychodzisz z kina i wsiadasz do ciepłego auta, gdy wszyscy w około się trzęsą z zimna :good::kox:

nie jest tak do konca-nie wiesz kiedy wyjdziesz z zakupow ..nikt z nas nie wie chyba ze idziesz po 1 rzecz a po co wtedy wlaczac webasto skoro zaraz wrocisz.

Idac do kina tez nie wiesz kiedy dokladnie wrocicsz bo zawsze cos moze sie przedluzyc-zwykle w parze z kinem sa jakies knajpy i centra rozrywki.

Opublikowano

Kasa w błoto..odpalasz auto 5 minut wcześniej zanim ruszysz i też nie musisz skrobać :)

nie zgodzę się :wink4: Zostawiasz samochód na parkingu, idziesz na zakupy do kina itp, programujesz webasto... wychodzisz z kina i wsiadasz do ciepłego auta, gdy wszyscy w około się trzęsą z zimna :good::kox:

nie jest tak do konca-nie wiesz kiedy wyjdziesz z zakupow ..nikt z nas nie wie chyba ze idziesz po 1 rzecz a po co wtedy wlaczac webasto skoro zaraz wrocisz.

Idac do kina tez nie wiesz kiedy dokladnie wrocicsz bo zawsze cos moze sie przedluzyc-zwykle w parze z kinem sa jakies knajpy i centra rozrywki.

No to jest jeszcze pilot przeciez :naughty:

Opublikowano

(...)

No to jest jeszcze pilot przeciez :naughty:

Trochę ma słaby zasięg w strukturach z żelbetu ....

Z poziomu "+2" nie uruchomił auta stojącego w garażu na "-1"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.