Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam bateryjki od kroliczka :gwizdanie:

mozesz miec i od zajaca bateryjki :tongue4: a nie wiadomo czy dojdzie sygnal :tongue4:

Opublikowano

Ja mam bateryjki od kroliczka :gwizdanie:

39mm czy 42mm? :naughty:

Opublikowano

Musiłbym popatrzec dokladnie jakie mam :) Na wolnej przestrzeni z kumplem virus sygnal lapal sterownik z 600 m :decayed:

Opublikowano
  • Autor

webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko..

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8..

nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:

P56521600.jpg

Opublikowano

(...)

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

(...)

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

Opublikowano

webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko..

w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek :evil: :

jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8..

nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:

P56521600.jpg

Jak bedziesz odpalał webasto to musi być polączenie ze mną ON LINE :decayed: inaczej nie odpali :kox:

Opublikowano

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

OK 2 h na jedną stronę jak wszystko idzie sprawnie :kox:

Opublikowano

Mam zamiar założyć zewnętrzne lusterka fotochrom (podgrzewanie już mam, foto wewnętrzne założone). Muszę pociągnąć wiązkę fotochromu do drzwi. Dużo jest zabawy by przeciągnąć wiązkę przez ten gumowy przepust w drzwiach?

OK 2 h na jedną stronę jak wszystko idzie sprawnie :kox:

aaaaaaaa...... Adas smial sie ze mnie ze montowalem u siebie 3 godziny :tongue4:

Opublikowano
:polew: Bo Adaś ma 4 pary rąk i u niego wszystko szybciej idzie :kox:
Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek zamontuje sobie lusterka bo we wtorek wielkie rezanie okablowania :embarrassed:

Opublikowano

przeciaganie kabelkow od lusterek zew. do wnetrza auta to tragedia czasowa :gwizdanie:

nie wiem jak kto to robil ale ja wyciagnalem lusterko dopiero po uniesieniu ramki szyby

Adam dobrze ze napisales o tych nie pasujacych spodach lusterek z A6 bo ze z A8 nie pasuje to juz widac na zdjeciach.Nie jest tak zle skoro dremel zalatwia sprawe.

Opublikowano
  • Autor

niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: :kox: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu..

mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________

Jak masz jakies fotki z rezania webasta to slij mi na PW :)

za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił :polew:

Opublikowano

niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: :kox: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu..

mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________

Jak masz jakies fotki z rezania webasta to slij mi na PW :)

za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił :polew:

co to za nowy sposob :kox:

mowiles mi cos przez telefon ze nie bedziesz przeciagac kabli do auta tylko wepniesz sie gdzes w drzwiach - to do podswietlenia lusterek.

Moze i tak da sie zrobic ale chyba to nie bedzie dzialac tak jak lampka podsufitki :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem jak kto to robil ale ja wyciagnalem lusterko dopiero po uniesieniu ramki szyby

jest na to patent zdjęcie lustra i włożenie go z powrotem da się wykonać bez zdjęcia owej ramki i bez uszkodzenia uszczelki obsadzonej na stałe w ramce :good:

Opublikowano
  • Autor

wystarczy rozpiąć kostkę i tyle..[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 16:03_________________________________________________dzisiaj wymyśliłem nowe rezanko :gwizdanie: :kox: efekt w przyszłym tygodniu :tongue4:

Opublikowano

masz zamiar się ogolić czy co :mysli:

Opublikowano

na jajkach bo na głowie ma niewiele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś z Was taki gadżet na sprzedaż ? :

25195617.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.