Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

250zł /szt nówka

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co z dorobieniem pod stacyjkę, kodowanie pod komfort to (chyba) nie problem :)

Opublikowano
  • Autor

a co z dorobieniem pod stacyjkę, kodowanie pod komfort to (chyba) nie problem :)

przekładasz imo ze starego kluczyka, grot albo dorabiasz nowy koszt ok 20-30zł albo rezasz swój tj skracasz go o 2mm i pasi..więcej info jak wyrezam u siebie :decayed:

Opublikowano

a co z dorobieniem pod stacyjkę, kodowanie pod komfort to (chyba) nie problem :)

przekładasz imo ze starego kluczyka, grot albo dorabiasz nowy koszt ok 20-30zł albo rezasz swój tj skracasz go o 2mm i pasi..więcej info jak wyrezam u siebie :decayed:

Ok, thx daj znaka jak już będzie po wszystkim :)

Opublikowano

czyli teoretycznie grot i immo z kluczyka podchodza P&P pod klucz z B7 ?

jesli tak, to tez sobie takiego moda zrobie, bo moje kluczyki juz sa mocno zmeczone...

Opublikowano

a taki modul komfortu do mnie to ile?

ja mam niestety luty 2002 :confused4:

Opublikowano

skoro to takie proste,to zaden mod :tongue4:

wyrezajcie kluczyk ze srebrnymi przyciskami z jakiejs eSki :)

Opublikowano
  • Autor

tzn że jakie przyciski ?

he u mnie będzie mod bo nie skończy się na wymianie klucza :wink4:

Opublikowano

w sumie to bym potrzebował tylko plastikową obudowę kluczyków by wyglądały jak noofki funki :mysli: ciekawe czy można kupić osobno.

Opublikowano
  • Autor

można zrobić taki kluczyk ale za dużo rezania.. :confused4: miałem też stacyjkę do tego ale zrezygnowałem..problem z blokadą skrzyni jest a żeby to obejść to już za dużo rezania..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:45_________________________________________________

w sumie to bym potrzebował tylko plastikową obudowę kluczyków by wyglądały jak noofki funki :mysli: ciekawe czy można kupić osobno.

obudowe możesz sobie dokupić ale chyba nie jest ori :

http://allegro.pl/audi-a6-a8-q6-tt-obudowa-klucz-i1945487694.html[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:46_________________________________________________http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-klucz-obudowa-audi-a3-a4-a6-q5-q7-i1970796487.html

Opublikowano

Trójkąty zrobione :decayed:

Opublikowano

Trójkąty zrobione :decayed:

Prosiłem Cie o adres na pW i nr tel :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Trójkąty zrobione :decayed:

80906a1a6b7a3acf90c365409ddbbc3f.jpg:good:

Opublikowano

Trójkąty zrobione :decayed:

Prosiłem Cie o adres na pW i nr tel :bicz3:

przeoczyłem..ale jakbyś kliknął w baner i później w zakładkę " kontakt" to problem byłby rozwiązany :decayed::good:

Trójkąty zrobione :decayed:

80906a1a6b7a3acf90c365409ddbbc3f.jpg:good:

jutro robię słupki

slupki.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

jutro robię słupki

slupki.jpg

:decayed:

Po ile :mysli:

:polew::kox::good:

Opublikowano

Trójkąty zrobione :decayed:

Prosiłem Cie o adres na pW i nr tel :bicz3:

przeoczyłem..ale jakbyś kliknął w baner i później w zakładkę " kontakt" to problem byłby rozwiązany :decayed::good:

Trójkąty zrobione :decayed:

80906a1a6b7a3acf90c365409ddbbc3f.jpg:good:

jutro robię słupki

slupki.jpg

:decayed:

Pogadali :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A te daszki przeciwsłoneczne

daszek2.jpg

już zrobiłeś??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.