Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

czekam na resztę gratów do montażu..zobaczymy kiedy przyjadą..Wrc jutro Ci wysyłam paczkę bo przed austrią nie wyrobiłem się :naughty:

Opublikowano

czekam na resztę gratów do montażu..zobaczymy kiedy przyjadą..Wrc jutro Ci wysyłam paczkę bo przed austrią nie wyrobiłem się :naughty:

Czyli będzie u mnie następny MOD :kox: Czekam na przesyłkę :naughty:

Opublikowano

U mnie też :naughty: :naughty:

Opublikowano

No białe są to jaka myślisz czym :naughty: własna inwencja twórcza plus :banan3::hi:

Opublikowano

No białe są to jaka myślisz czym :naughty: własna inwencja twórcza plus :banan3::hi:

:polew:

Przytocze ............

Maz mówi do zony:

-idź po browary kobieto!

-może jakieś magiczne słowo?

-hokus pokus czary mary wy***rdalaj po browary!

Zona na to:

-hokus pokus ence pence zamiast cipki masz dziś ręce. :D

:kox:

Opublikowano

fure domyłem bo była usyfiona :)

audi7b.jpg

audix.jpg

audi1gn.jpg

audi2m.jpg

audi3t.jpg

audi4a.jpg

audi5h.jpg

audi6f.jpg

No! Nareszcie ten pażdzioch jakoś się prezentuje :decayed: ...i ogarnąłeś tył (mam na myśli wydech). Fajnie to wygląda teraz :good:

Opublikowano
  • Autor

z wydechem trochę się namęczyłem ale teraz jest ok :kox:

Opublikowano

Na styk weszly te koncowki? :P Musze swoje troche schowac bo wystaja za bardzo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

końcówki zrobione tak jak chciałem..a nie tak jak chcieli w firmie co wydechami się zajmują..wywalili mi końcówki z 4 cm za zderzak.. ;(

Opublikowano

końcówki zrobione tak jak chciałem..a nie tak jak chcieli w firmie co wydechami się zajmują..wywalili mi końcówki z 4 cm za zderzak.. ;(

No to byłaby masakra - ale efekt finałowy jak najbardziej OK :good:

Opublikowano

Adaś Ty masz quattro :mysli:

Opublikowano

fure domyłem bo była usyfiona :)

audi7b.jpg

audix.jpg

audi1gn.jpg

audi2m.jpg

audi3t.jpg

audi4a.jpg

audi5h.jpg

audi6f.jpg

Jaki preparat poszedł na skórę i jaki na konserwację podwozia ? [br]Dopisany: Styczeń 24, 2012, 03:31:21 _________________________________________________

Adaś Ty masz quattro :mysli:

Od roku :D

Opublikowano

Adaś Ty masz quattro :mysli:

no a na dodatek robił to w krakowie :decayed:

Opublikowano

Adaś Ty masz quattro :mysli:

no a na dodatek robił to w krakowie :decayed:

:good: to tu znają się na mechanice :gwizdanie:

wariat :tongue4:

Opublikowano

Hoho. chyba najbardziej pożądany Mod na Forum

Quattro.

Swoja droga to ciekawi mnie ile za ile skrzynię "Q" to 1.8T udało by mi się kupić.

Opublikowano

piękne ! :hi: :hi:

Opublikowano

Co tu pisać :mysli: KOX

Ciekawe ile jeszcze razy nas zaskoczysz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.