Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@pila24 @kamil-vag A jakiś klej w spreju ? Wydaje mi się latwiejszy w aplikacji tylko pytanie czy puszka 400ml albo 500ml starczy na całą podsufitkę ?

Opublikowano
Godzinę temu, Jarek882 napisał:

@pila24 @kamil-vag A jakiś klej w spreju ? Wydaje mi się latwiejszy w aplikacji tylko pytanie czy puszka 400ml albo 500ml starczy na całą podsufitkę ?

Ten w sprayu jest sporo mniej wydajny i musi być naprawdę dobry by nie poległ zbyt szybko przy upałach. Chyba byś nie chciał by podsufitka po miesiącu znów opadła? Mój kolega kleił takim klejem i użył łącznie 3 puszki a każda po 50 zł za sztukę,aplikujesz taki klej na podsufitke i na materiał. Ten z puszki wystarczy dać na samą podsufitke,wówczas 0,8L wystarcza dla avanta.

Edytowane przez pila24

Opublikowano

@pila24 i 3metry bieżące styknie do avanta tak ? Bo właśnie zamawiam na allegro :) 

Opublikowano
1 minutę temu, Jarek882 napisał:

@pila24 i 3metry bieżące styknie do avanta tak ? Bo właśnie zamawiam na allegro :) 

Wystarczy i jeszcze z pół metra zostanie 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.08.2015 o 21:26, KoJ@K napisał:

Sufit juz jest, pomalu sobie wszystko piore i czeka na zalozenie. :D

male_e67901432d2b6bf59ae42a75966.jpg

siemanko czym i jak prałeś te elementy? bo właśnie wymieniam u siebie ale sam chciałem założyć nowy materiał na podsufitkę a te boczki uprać jakoś. moze ktoś wie ile materiału trzeba zamówić na podsufitkę? i jaki klej użyć najlepiej?

Opublikowano
W dniu 29.06.2020 o 20:00, pila24 napisał:

Wystarczy i jeszcze z pół metra zostanie 

siema a kolor podsufitki gdzie można sprawdzić jaki mam? gdzie to się patrzy?;)

Opublikowano
43 minuty temu, dominobbh napisał:

siema a kolor podsufitki gdzie można sprawdzić jaki mam? gdzie to się patrzy?;)

Jeśli masz s line to kolor soul

Opublikowano

Elementy podsufitki czyściłem apc i fibrami.

Opublikowano

niestety nie mam s line;) ale taką beżową mam tapicerkie

Opublikowano
24 minuty temu, KoJ@K napisał:

Elementy podsufitki czyściłem apc i fibrami.

ok dzięki spróbuję w takim razie tego co polecasz

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ten klej Bonaterm to coś w rodzaju butaprenu, czy jakiś mniej "chemiczny", nie będzie w aucie śmierdziało chemią? 

Opublikowano
27 minut temu, ferdek77 napisał:

Ten klej Bonaterm to coś w rodzaju butaprenu, czy jakiś mniej "chemiczny", nie będzie w aucie śmierdziało chemią? 

Rodzina butaprenowatych,po klejeniu musi się utwardzić przez 48h. Po tym czasie nie śmierdzi juz nic.

Opublikowano

Teraz widzę, że było już o tym :) Tak czy inaczej,  dzięki.

Którą tkaninę kupić?, te numery podane przy materiałach w sklepie modeco są "kompatybilne" z numerami audi? Moża to jakoś sprawdzić, np. po vin? albo z wlepki?

 

20200913_082019.jpg

20200913_081137.jpg

Jaki to będzie kolor, srebny ?

MODECO-SKLEP.PL

PODSUFITKA K-317 SREBRNY GRUPA VAG

Jasny grafit?

MODECO-SKLEP.PL

PODSUFITKA 8K-127 JASNY GRAFITOWY

 

Edytowane przez ferdek77

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przez pomyłkę kupiłem klej do pistoletu, kleił ktoś takim, ale nanosił pędzlem? Da radę, czy jednak musi być pod pędzel?  Sprzedawca tkanin poleca klej w spreju, ale koszt o wiele większy.

Opublikowano
1 godzinę temu, ferdek77 napisał:

Przez pomyłkę kupiłem klej do pistoletu, kleił ktoś takim, ale nanosił pędzlem? Da radę, czy jednak musi być pod pędzel?  Sprzedawca tkanin poleca klej w spreju, ale koszt o wiele większy.

Kup na pędzel,ten na pistolet jest za rzadki. Przebije Ci przez gąbkę do materiału. Te na spray odpuść,koszt większy a efekt niepewny 

Opublikowano

Ten będzie dobry?  

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 28 zł - Klej TAPICER BEZ TOULENU BEZPIECZNY BONATERM AS-BT (9379044034). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy ten? Dostałem jakiegoś kręćka, tyle tego jest, a i głowa już nie taka :)

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 19 zł - Klej Boterm GTA 0,8Kg (7453106432). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez ferdek77

Opublikowano

Ja używałem tego z drugiego linku boterm GTA, sprawdził się.

Opublikowano

@pila24 Jak sobie poradziłeś ze starą gąbką, a raczej kluchami po niej? Szczotki zaklejone, a to dalej się wałkoni.

20200926_081732.jpg

Opublikowano

Szczotką ryżową jechałem,jak takie małe resztki luźne zostaną to tylko je zmieć/odkurz z podsufitki. Nie musi być wszystko idealnie wyczyszczone.

Opublikowano

O, dzięki, walczę dalej, u mnie stara gąbka jest "mokra" bardzo klejąca, na pewno nie spyrciała :)  Swoją drogą, to materiał z modeco koło oem raczej nie leżał...

Edytowane przez ferdek77

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.