Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w numerze licznika


Lechotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj wyciągnąłem swój licznik żeby spisać numer ponieważ wskaźnik temperatury stoi mi kołkiem w pionie a i wskaźnik paliwa troszkę oszukuje. Może mi ktoś powiedzieć który to numer licznika ?

20150517_183859k4uam.jpg

20150517_183931lcuq7.jpg

20150517_18401967uw4.jpg

Podejrzewam, że numer to 8D0920901D ale wolę się upewnić. Czy po tym numerze powinienem szukać licznika ? Ewentualnie czy będzie pasował jakiś inny licznik o innym numerze ?

Edytowane przez Lechotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z oznaczeniem 8D0920#### (#-dowolna cyfra, litera) będzie pasował. Inaczej mówiąc każdy z cyfrowym zegarkiem. Szukaj jedynie firmy VDO

Obecny widzę, że masz firmy JAEGER - tych unikaj jak ognia! :decayed:

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej o takim samym numerze. Jednak to Jager a te często padają. Szukaj Vdo z odpowiednich lat ze względu na imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli licznik VDO to też zaczynający się "8D0920####" ? Czy mają one inne oznaczenia ? Na aukcjach często nie ma informacji czy jest to licznik Jaeger`a czy VDO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzwonisz i pytasz jakiej firmy jest. JAEGER tylną obudowę ma białą a VDO czarną

Po numerze nie poznasz jakiej są firmy

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze po przodzie można poznać. Jaeger ma szerszy wyświe tlacz od godziny. Tak jakby "wystaje na szerokość" z prawej strony na napis który jest nad nim odnośnie obrotów (1/min x1000), a w vdo kończy się równo z tym napisem. Porównaj sobie oba liczniki w goglach, to zrozumiesz moje wypociny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc odpowiedź nie miałem na myśli jak rozpoznać Jaegera od VDO tylko raczej czy VDO ma takie same oznaczenia (numer) aby dopasować go do mojego samochodu czy też podejdzie każdy VDO z cyfrowym zegarkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie czy vdo czy jaeger każdy podejdzie byle by miał cyfrowy zegarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...