Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie podobnie ;( Dzisiaj wymieniłem ten niegrzany wkład i d*pa :( Nie grzeje. Ori zaraz jest wyraźnie ciepły a ten wymieniany nic. Znaczy wydaje mi się, że po dłuższym czasie jest delikatnie cieplejszy. Chyba, że zagrzałem go ciągłym macaniem. Jutro zamienię miejscami wkłady i zobaczę co się będzie działo. Dodam, że minimalne napięcie jest na kabelkach (nawet gdy grzanie jest wyłączone) także gdzieś podpięte muszą być. Gdy włączę podgrzewanie napięcie się nie zmienia, ale tutaj ludzie mówią, że napięcie się zwiększy dopiero gdy wkład będzie podpięty. Jak myślicie to może być przyczyną, że jedno grzeje a drugie nie?? Aaa i pytanie. Czy jest jakaś różnica w podłączeniu tych kabelków >> :mysli:

Opublikowano

roznicy w podlaczeniu kabelkow nie ma zadnej...a co do grzania to nie mam Ori ale mysle ze poprostu grzeja lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

Z tym napięciem na kabelkach to jakaś wielka niewiadoma jest,albo jest minimalne,albo go nie ma wcale,trzeba sprawdzać "na krótko" te wkłady czy grzeją.

Jakby co to mam do sprzedania ori prawy wkład- i grzeje na 100% :wink4:

Opublikowano

Kurcze przełożyłem te wkłady stronami. No i oczywiście ori grzeje jak trzeba a ten dokupiony.... Bardzo ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że jest po prostu mniej zimny ... Na pewno nie jest to takie od razu wyczuwalne ciepło jak w oryginalnym wkładzie. I nie wiem czy po prostu trafił mi się popsuty wkład czy tak ma być ?

Opublikowano

ORI wkłady grzeją znacznie szybciej/lepiej niż jakieś inne zamienniki. :cool1:

Opublikowano

ORI wkłady grzeją znacznie szybciej/lepiej niż jakieś inne zamienniki. :cool1:

Potwierdzam :wink4::good:

Opublikowano

tak wlasnie myslalem...a jaki jest numer Ori wkładu?? grzanego oczywiscie

Opublikowano

Koledzy może ktoś poda numer ori wkładu podgrzewanego lusterka.

Opublikowano

Ja mam takie (są to ORI ogrzewane) :wink4:

93573117.jpg

Opublikowano

Hmmmm a jaka cena takiego wkładu? Bo na allegro ori podgrzewanych nie widać?

Opublikowano

Na allegro nie ma żadnego wkładu ORI podgrzewanego sprzedawanego jako część, tylko w komplecie z lusterkiem! :wallbash:

Ja mam takie (są to ORI ogrzewane) :wink4:

93573117.jpg

Jest jeszcze strona prawa asferyczna podgrzewana... :good:
Opublikowano

Jest jeszcze strona prawa asferyczna podgrzewana... :good:

Ale z angola :wink4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________

Hmmmm a jaka cena takiego wkładu? Bo na allegro ori podgrzewanych nie widać?

Według ETKI "lewe" 46 € , "prawe" 32 € :wink4:

Opublikowano

Według ETKI "lewe" 46 €

180 zł ;( A jednak to moje wcale tak źle nie grzeje :polew: A jeszcze tak z czystej ciekawości jakbyś mógł sprawdzić niegrzane

Opublikowano

Według ETKI "lewe" 46 €

180 zł ;( A jednak to moje wcale tak źle nie grzeje :polew: A jeszcze tak z czystej ciekawości jakbyś mógł sprawdzić niegrzane

U "Gajosa" nawet 206 złoty :blink::wallbash:

Jak chcesz niegrzane >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176096.0

Opublikowano

Niegrzane sam sprzedaje ;p z ciekawości pytałem ile sobie liczą za nówkę w ASO.

Opublikowano

Tu masz wszystkie wkłady "lewe" w [b6] , nie widzę nieogrzewanych :mysli:6XD czyli ogrzewane

82007163.jpg

możesz podać nr. tych nieogrzewanych

Opublikowano

Jasne. Ja mam tak:

8E0 857 535 B <- Lewe

Prawe mam ogrzewane

Opublikowano

8E0 857 535 B jego zamiennikiem jest 8E0 857 535 E który kosztuje 46 € :shocked:

co dziwne w ETCE przy tym 8E0 857 535 E jest kod wyposażenia 6XD :mysli: (możliwe że zrezygnowali z niegrzanych)

Opublikowano

i ja potwierdzam że wystarczy wymienić same wkłady :good: :good: :good:

i się cieszyć suchymi lusterkami

dzieki kali S4 nabyłem jego wklady za 80 z przesyłką :decayed:

prawa strona niestety nie jest dzielona jak moje poprzednie ale aż tak mi na tym nie zależy bo zawsze i tak zerkam przez ramie :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich, ja też miałem problemy z grzaniem lusterek. Zacznę od początku, najpierw sprawdzenie czy są wkłady w lusterkach znaczy maty i czy są kabelki. W prawym jest mata orginalna i kabelki w lewym tylko kabelki widocznie było puknięte i ktoś kupił sam wkłąd bez maty. Następnie sprawdzenia napięcia na kabelkach niby jest ale nie do końca znaczy pokazywało coś 0.2, jak się pózniej okazało to nie było żądne napięcie bo kabelki nie były nigdzie podpięte, tylko do kostki w drzwiach. A więc zabrałem sie do roboty i podłączyłem pod grzanie tylnej szyby jak tam koledzy wcześniej opisywali czas pracy jakieś 3 godziny no i grzeje na razie tylko lewe bo na prawe jeszcze mata nie przyszła.

I nie wydaje mi się prawdą aby napięcie pojawiało sie dopiero jak się podłaczy mate jak nie ma napięcia to sprawdził bym najpierw dokąd dochodzą kable ściagnięcie boczku o jakiś 5 minut pracy i tam widac od razu, a póżniej można szukac gdzie indziej przyczyny pozdrawiam wszystkich.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.