Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7


marcin102

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę: Czy dołożenie wkładów podgrzewanych wymaga zmiany bezpiecznika? Po dołożeniu wkładów tylna szyba nie grzeje się w całości, następnie bezpiecznik się przepala. Mam włożony bezpiecznik 15A jak jest u was ? Obecnie odłączyłem wkłady, żeby zobaczyć czy tylna szyba będzie działać dobrze sama. Być może jest to wina kiepskich wkładów (zamienniki z allegro). Ewentualnie czy można podłączyć tylko jeden wkład do diagnozy czy raczej się nie powinno ?

ops... znalazłem :embarrassed:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest możliwe żeby w b6 było tylko podgrzewane jedno lusterko od strony kierowcy?Bo u mnie tak jest i nie wiem czy tak musi być czy jest popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest możliwe żeby w b6 było tylko podgrzewane jedno lusterko od strony kierowcy?Bo u mnie tak jest i nie wiem czy tak musi być czy jest popsute.

wyjmij prawy wkład i zobaczysz,może mata się zjarała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić samą matę do lewego lusterka (angielska wersja) ktoś dokupował samą matę? Dajcie link jakiś jak macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś właśnie zauważyłem po rozebraniu ze moja Audi nie ma podgrzewanych lusterek w sumie to się wkurzyłem bo kurde to chyba powinno być w standardzie no ale. Teraz moje pytania co najlepiej kupić? wkłady podgrzewane oryginały czy zamienniki tez są ok? lub może maty?,oraz bo gdzieś doczytałem ze kable co prawda są ale nie podłączone tzn nie do lusterek tylko drugi koniec i ze trzeba dużo rozbierać żeby je podłączyć? Dzięki za każde info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika że każda b6 ma instalację do podgrzewanych lusterek. Działają poniżej jakiejś temperatury wraz z włączeniem ogrzewania szyby z tyłu. kable będziesz miał w lusterkach napięcie bez podpięcia mat jest minimalne. Moim zdaniem musisz przemyśleć czy obecne wkłady Ci odpowiadają, jeżeli kolor i stan jest ok to warto kupić jedynie maty i je wkleić. Wiadomo co oryginał to oryginał jeżeli chcesz wydawać kasę na wkłady oryginalne to jeszcze lepiej. Ja mam maty wklejone na taśmę dwustronną i jestem zadowolony. Zamiast 100 zł na zamienniki mam oryginał z matami za 20 zł :) powodzenia w rezaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jeśli decyduje się na te maty na co zwracać uwagę są lepsze gorsze?? wiem ze maja mieć symbol GB-10S

I pytanie do tych co je montowali trzeba jakaś taśmę kupować dwustronna i jak ja kleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klei się cała powierzchnię czy tylko brzegi? a ta mata rozmiarowo pasuje idealna czy jest np za duża i co wtedy bo obcinać nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klei się cała powierzchnię czy tylko brzegi? a ta mata rozmiarowo pasuje idealna czy jest np za duża i co wtedy bo obcinać nie można

na całej macie masz klej-rozmiarowo pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno ostatnie już pytanie jak rozkleić wkład od tego plastiku gorąca woda czy macie jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno ostatnie już pytanie jak rozkleić wkład od tego plastiku gorąca woda czy macie jakiś inny sposób?

Najlepiej to suszarką do włosów,podgrzej i lekko podhaczaj czymś,ładnie odchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podważałem dużym nożem stołowym :D krok po kroku podgrzanie i dalej nożem. To zajęło mi najwięcej czasu, a później oczyściłem rozpuszczalnikiem ze starego kleju ale słyszałem że lepiej jak zostanie stary klej. Później wycięcia w plastiku na wtyczki - to robiłem lutownicą. Na koniec taśma piankowa dwustronna i docinanie nożykiem obwodu lustra. Grzeją - działają i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem zdjąc wklad lusterka i pękło :wallbash: w aso Pan podał mi cene nowego grzanego 220zł cena kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem zdjąc wklad lusterka i pękło :wallbash: w aso Pan podał mi cene nowego grzanego 220zł cena kosmos

Jak coś to mam lewy wkład do sprzedania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Działają poniżej jakiejś temperatury

A wiadomo poniżej jakiej ? :) w sobotę chciałem sprawdzić czy mam podgrzewane lustra (było ja wiem z +8 stopni) ale nic się nie grzało.

Czy na Forum jest ktoś kto może rozkodować VIN pod względem wyposażenia ? wiem, że pod tylną kanapą może (ale nie musi) być naklejka z kodami wyposażenia i że zaczepy na bank mi pękną przy podnoszeniu kanapy - więc tego na razie nie chcę robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...