Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7


marcin102

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci ze one tak mają,grzeją chyba w jakimś zakresie temperatury,to sprawdzanie napięcia to mozna o kant d..py potłuc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo nawet przy -20 nie grzeja , wydaje mi sie ze cos jest nie tak z instalacja, kable sa wypuszczone ale nie ma odpowiedniego napiecia, jutro tez tak chyba zrobie jak radzi kolega, wypne wklady i zobacze jak dzialaja wklady wpiete do aku na krotko, i sprawa sie rozwiaze, jezeli zaskocza , to wiadomo gdzie tkwi problem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra:) Przed chwilą się okazało, że jeden wkład grzeje (od pasażera), a drugi nie:( Po dzisiejszej jeździe nocnej praktycznie lusterka mi zamarzły, więc włączyłem ogrzewanie. Jedno zaraz ładnie odparowało, a drugie nic. Wychodzę z auta, dotykam i jedno jest cieplutkie, a drugie.... Wiadomo. Co może być przyczyną, że jedno grzeje a drugie nie?? Mam nadzieje, że po prostu mata się skończyła i wystarczy wkład wymienić a instalacja jest sprawna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mata się skończyła,zamień jeszcze wkłady miejscami i zobacz czy to które grzeje bedzie również grzało z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz grzeje...te kabelki co dochodza do lusterka byly zasniedziale...wyjalem konektorki przeczyscilem i grzeje...

...a teraz kolejne pytanie...te maty GB-10S to chyba grzeja wiele gorzej niz ori lustra co?? bo szalu jesli chodzi o temp grzania nie robia :cool1:

macie jakies doswiadczenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia z prac.

zdjete lusterko:

f3f700d52cad17bdmed.jpg

tak wyglada lustro z przyklejona mata:

4bac75f9eff5e769med.jpg

a tak po przyklejeniu juz elementu moujacego:

975b18e7f504977emed.jpg

Dodam od siebie tylko tyle, że faktycznie nie potrzebna jest żadna dodatkowa taśma bo po odklejeniu lustra od plastiku, przyklejeniu maty, wystarczy taśme, ktora jest na plastiku lekko podgrzac (suszarką) i spowrotem przykleić do lustra...trzyma tak jak pierwotnie...

...Modzik godny polecenia :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez tak zrobie , sciagne te czerwone nasadki, i wyczyszcze te styki, moze to cos da, ja kupilem te szkielka , http://allegro.pl/audi-a4-a6-2000-wklad-lusterka-podgrzewany-i1341942460.html

sa o 1 mm mniejsze jak oryginaly, ale wykonanie super,ja oryginalne , taki sam kolor i pole widzenia , jezeli ktos bedzie szukal to polecam, jutro zobacze co da sie z tym fantem zrobic...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy beda grzaly lepiej niż te z dokładamymi przez nas matami :mysli:

Ja tam nie narzekam-osuszają się dosyć szybko i całe,dotykając całe są ciepłe.

Nie porównywałem z oryginalnymi ale skoro jest zadowolenie to nie experymentuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nici , dzis po raz kolejny sciagnalem wklady,bo chcialem zrobic tak jak kolega ,przeczyscic, ale dalej nic z tego, dziadostwo nie dziala, juz mnie szlak trafia , zapodalem raz jeszcze miernik, napiecie 00.2 , caly czas miernik pokazuje stala taka sama wartosc, bez roznicy czy ogrzewanie tylniej szyby jest wlaczone czy nie , czy przekrece kluczyk w satyjce czy nie ,nie ma zadnych zmian, juz nie wiem co mam szukac, wydaje mi sie ze te dwa kabelki koncza swoja przygode w drzwiach i tyle obawiam sie ze nie obejdzie sie bez rozebrania wszystkiego, :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja też mam taki sam problem jak bipi555. Audi a4 99 rok kombi kabelki dochodzą maty wyjmowałem sprawdzałem na akumulatorze grzeją i to dobrze a tak jak założone to nie grzeją. W czym, jest przyczyna czy na pewno to jest podpięte od tylnej szyby w tym roczniku, a może jednak przez ten termostat i on się zepsuł, czekam na jakieś rady, konkretne co do tego roczniak i modelu. Same problemy tylko z tymi samochodami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazda B5 miała cała instalacje podgrzewanych lusterek,musisz pociągnąc dalej przewody do przycisku szyby.Te przewody co masz w lusterku to tylko 5cm z kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak ale delikatne napięci mi pokazuje na mierniku 0,23 to chyba gdzieś jednak muszą by podpięte, bo gdyby nie były podpięte to chyba raczej w ogóle by nic nie pokazywało?

:naughty: dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...